Українці зможуть безкоштовно пригнати авто з Німеччини

03.04.2018 г. в 21:33, mmr.net.ua

Німці почали активно позбуватися від дизельних вживаних автомобілів, ціна на які впала на 3,5 тисячі євро.

У Німеччині, кількість старих автомобілів з ДВЗ на важкому паливі в автосалонах лізингу зростають неймовірною швидкістю. Видання Вild підрахувало, що власники намагаються позбутися від 300 тисяч дизельних автомобілів стандартів від “Євро-1” до “Євро-5”.

Зростаюча кількість пропозицій знизила вартість автомобілів. З грудня 2017 року до квітня 2018 зниження ціни відбувалося в середньому на 1 759 євро, а на деякі особливо популярні моделі – на 3 500 євро.

Подібний ажіотаж навколо дизельних вживаних автомобілів відбувається через введення жорстких норм з вихлопів в країні. Тим більше, що німецьким містам дозволили вводити заборони на в’їзд дизельних автомобілів в цілях боротьби за екологію.

Подібних заборон дотримується і шведський уряд, але там рішення муніципалітетів вступить в силу тільки через два роки. Такого ж рішення дотримується і Рим, плануючи закрити в’їзд дизельним авто до 2024 року.

загрузка...
Еще одна новость

Названі кращі та гірші німецькі автомобілі

03.04.2018 г. в 21:33, mashyna.com.ua

Експерти підготували рейтинг кращих і гірших автомобілів німецький автовиробників. Фахівці вивчили модельний ряд Mercedes, BMW, Volkswagen і Audi. За результатами відгуків у концерну BMW найкращими були названі такі моделі як BMW X3 і BMW X5. У Volkswagen кращими виявилися Volkswagen Touareg (дизельна версія) і Skoda Octavia. У концерну Audi…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самый крутой горбатый Запорожец с разгоном Porsche

03.04.2018 г. в 21:33, topgir.com.ua

Тюнинг ЗАЗ порой может быть ну очень экстремальным. Мы как-то рассказывали тебе про уникальный драгстер ЗАЗ-965 с ураганной динамикой. Хотя есть и почти столь же быстрые Запорожцы и для дорог общего пользования. Этот уникальный хот-род ЗАЗ-965 экспонируется в питерском музее Ретро Юнион. Его превратили в настоящий спорткар. Теперь горбатый…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть