Життя власників електрокарів в Україні ускладнюється

04.04.2018 г. в 09:36, auto.24tv.ua

Про початок комерційної експлуатації електрозаправок оголосили кілька мереж АЗС.

Схоже, ера безкоштовних зарядок для електромобілів в Україні відходить у минуле. Днями кілька мереж автозаправних станцій оголосили про комерційну експлуатацію електрозаправок.

Так, “OKKO Group у найближчі місяці розпочне торгівлю електричною енергією на ринку України. 23 березня компанія «ОККО Контракт», що входить до його складу, отримала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії», — говориться в релізі компанії. Наразі зарядні станції малої потужності на АЗК ОККО безкоштовні, а «швидкі» зарядки, що експлуатуються в партнерстві з компанією VLS Energy – платні, через спеціальний додаток.

Столична мережа АЗС KLO оголосила про переведення послуги заправки електромобілів на платну основу. З початку квітня 2018 року наявні на АЗС електрозаправки продаватимуть похвилинний доступ до зарядного обладнання.

Справа в тім, що власники електричних заправок не можуть продавати електроенергію без спеціальної ліцензії. Ті з них, хто заправляють електромобілі за гроші, беруть кошти за «оренду обладнання».

Таким же чином працюють електрозаправки мережі «Автоентерпрайз». Вартість доступу до їх обладнання в залежності від потужності та місцезнаходження становить 0 – 1 грн. за хвилину.

Мережі елетрозаправних станцій VLS та TOKA використовують власну «валюту» для розрахунку за спожиту електроенергію. Зокрема 1 TOKA в денний час коштує 5,85 грн, в нічний – 4 грн. В мережі VLS Energy вартість одиниці VLS Energy, яка еквівалентна одному кіловату, становить від 5 до 8 грн. в залежності від типу та потужності станції.

Таким чином, власники електромобілів в Україні, які хочуть швидко їх зарядити, мають за це платити. Однак навіть «повільні» заправки поступово стають платними.

загрузка...
Еще одна новость

Беспилотник Chevrolet Bolt оштрафовали за хамское поведение на дороге

04.04.2018 г. в 09:36, auto.tsn.ua

На днях беспилотному автомобилю Chevrolet Bolt выписали штраф за то, что он «подрезал» пешехода на переходе. Произошло это в одном из городков Калифорнии в США. Читайте также: «Автопилот лучше пьяного водителя»: производитель беспилотников о смертельном ДТП с Uber «Автопилот лучше пьяного водителя»: производитель беспилотников о смертельном…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Систематическое разрушение украинских дорог: Раде поставили ультиматум

04.04.2018 г. в 09:36, autonews.ua

Сегодня в Киеве автомобилисты требовали от спикера Верховной Рады Андрея Парубия снять с должности руководителя «Укртрансбезопасности» Михаила Ноняка. Этого чиновника обвиняют в «демонтаже» системы контроля над загруженностью украинских дорог, из-за чего они портятся несмотря ни на какие ремонты. Митингующие пришли под флагами «Авто Евро Силы», хотя…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть