Лише один шанс! Єдиний спосіб капітально полагодити дороги в Україні

04.04.2018 г. в 11:11, news.finance.ua

В Україні є можливість будувати дороги – можна отримати і фінансування, і технології, і бажаючих їх будувати. Однак ефект неможливий без контролю.

Про це розповіла директор ДП “Укрдорінвест” Олена Криворучко.

“Роботи в Україні в дорожній галузі – на роки. Я відповідаю за дороги державного значення, ремонт яких проходить за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій. І я із задоволенням завжди ділюся досвідом. Чому якість сильно відрізняється? Відповідь досить проста – контроль якості робіт, контроль за цією технологією і сумою”, – зазначила вона.

За її словами, повну відповідальність за стан доріг в комунальній власності несе місцева влада. Тобто за ями в столиці відповідає КМДА і “Київатодор”. А ось за траси (це близько 50 000 км) відповідає “Укравтодор”.

“Я сама з Одеської області, і про дороги з ямами знаю не з чуток, особливо про трасу Одеса – Рені. Саме та увага, яку було привернуто до цієї траси протягом 2014-2015 років, дозволила забезпечити фінансування капітального ремонту деяких ділянок дороги. Зараз вона досить показова. Тож активність українців і контроль дуже допомагають у таких справах”, – підкреслила директор ДП “Укрдорінвест”.

загрузка...
Еще одна новость

В Харькове автомобиль провалился под асфальт

04.04.2018 г. в 11:11, ru.slovoidilo.ua

В спальном районе Харькова вечером в понедельник, 2 апреля, авто провалилось под асфальт. Об этом говорится в сюжете ТСН. Отмечается, что транспортное средство было припарковано возле гаражей. Оно почти полностью уместилось в яму, образовавшуюся из-за разрушения канализационной трубы. Вода подмыла грунт, который не выдержал веса автомобиля. В…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

10-летний внук британской королевы уже управляет внедорожником Land Rover

04.04.2018 г. в 11:11, fakty.ua

В соцсетях горячие споры вызвал десятилетний внук британской королевы Елизаветы, который был сфотографирован за рулем Land Rover. Сын принца Эдварда Джеймс, виконт Северн, ездил в дни пасхальных праздников на «разумной скорости» по принадлежащей королевской семье земле — вокруг Виндзорского замка. На заднем сидении автомобиля сидел телохранитель. Как…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть