Нові штрафи для автомобілістів: скільки і за які порушення?

04.04.2018 г. в 16:00, mmr.net.ua

Одне з найбільш несподіваних нововведень закону про правила паркування і стоянки, що вступає в силу у вересні, – це введення нової муніципальної служби, так званих паркувальних інспекторів, повідомляють Факти.

За задумом авторів документа, це будуть не паркувальники, до яких міцно приклеївся імідж хабарників. У цю службу на конкурсній основі наберуть нових людей. Паркувальні інспектори будуть виконувати виключно контролюючу функцію, їм заборонено брати готівку в якості оплати парковки. За це порушення їх будуть штрафувати (стягнення складе 850 гривень, а в разі повторення порушення – 170 гривень).

Прийнятий закон надає інспекторам право нарівні із співробітниками поліції притягувати водіїв до адміністративної відповідальності за порушення правил паркування. Порушенням вважається простій транспорту більше десяти хвилин на платному майданчику без оплати послуг за його використання. За такий «злочин» власнику автівки загрожує штраф в 20-кратному розмірі вартості однієї години паркування на даному майданчику.

загрузка...
Еще одна новость

Що буде з цінами на пальне в Україні: прогнози експертів

04.04.2018 г. в 16:00, www.segodnya.ua

Автозаправки в березні знизили ціни на паливо в середньому на 20-30 копійок. Найбільше подешевшав автогаз. За словами експертів, потенціал до зниження цін в березні був у кілька разів більше. У квітні стартують польові роботи, українці почнуть більше їздити. Це означає, що попит на паливо зросте в рази, передає “Сегодня”. Ціни на паливо почали…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ випустив «будинок на колесах» з приводом 4х4

04.04.2018 г. в 16:00, mmr.net.ua

Український завод КрАЗ на замовлення газовидобувників випустив автомобіль ФПВ-14224 – в форматі «будинок на колесах». На підприємстві повідомляють, що сталевий КУНГ базується на шасі повнопривідного автомобіля КрАЗ-5233НЕ (4х4). Оснащення автомобіля – стандартне. За ТЗ клієнта двигун Євро-5 має систему підігріву в зимовий період, гальмівна система…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть