Власники електрокарів тепер будуть платити за зарядку батарей

05.04.2018 г. в 12:28, argumentua.com

Про початок комерційної експлуатації електрозаправок оголосили кілька мереж АЗС та найбільший вітчизняний оператор електромереж — корпорація ДТЕК, яка належить Рінату Ахметову.

Днями кілька мереж автозаправних станцій оголосили про комерційну експлуатацію електрозаправок. ДТЕК анонсував свої зарядні станції вже наприкінці квітня.

«OKKO Group у найближчі місяці розпочне торгівлю електричною енергією на ринку України. 23 березня компанія „ОККО Контракт“, що входить до його складу, отримала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії», — говориться в релізі компанії. Наразі зарядні станції малої потужності на АЗК ОККО безкоштовні, а «швидкі» зарядки, що експлуатуються в партнерстві з компанією VLS Energy — платні, через спеціальний додаток.

Столична мережа АЗС KLO оголосила про переведення послуги заправки електромобілів на платну основу. З початку квітня 2018 року наявні на АЗС електрозаправки продаватимуть похвилинний доступ до зарядного обладнання.

ДТЕК Ахметова планує наприкінці квітня у Києві відкрити на першому етапі 10 швидкісних зарядок по 50 кВт. Станції будуть знаходитись на парковках бізнес- та торгових центрів, АЗС.

Зарядні станції ДТЕК будуть продавати електроенергію в кіловатах, адже у компанії є ліцензія на її продаж. Вартість зарядки буде відповідати ринковій у цьому секторі, уточнили в компанії.

Таким чином, власники електромобілів в Україні, які хочуть швидко їх зарядити, мають за це платити. Однак навіть «повільні» заправки поступово стають платними.

загрузка...
Еще одна новость

Skoda рассматривает вопрос строительства еще одного завода

05.04.2018 г. в 12:28, avtomaniya.com

Чтобы идти в ногу с рекордными объемами продаж Skoda придется построить еще один завод в Европе. По словам генерального директора Бернхарда Майера, это один из долгосрочных вариантов, рассматриваемых компанией, второй — перенос производства определенных продуктов на заводы европейской сети Volkswagen Group. В настоящее время компании приходится рассматривать…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Шины, разработанные совместно с чемпионом Формулы-1: Nokian умеет удивлять

05.04.2018 г. в 12:28, «AvtoVod»

Выбор шин для авто — нелёгкая задача. Во-первых, потому что ассортимент их просто огромен, и с каждым годом появляются усовершенствованные или принципиально новые модели. Во-вторых, критериев выбора тоже много. Сложно сориентироваться в том, что предпочесть — надёжные и проходимые или экономичные, но больше рассчитанные на езду по городу. Однозначно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть