Водіїв попередили про стрімке подорожчання автогазу

05.04.2018 г. в 13:00, gazeta.ua

В Україні до кінця тижня автогаз може подорожчати на 20-50 коп./л.

Оптові ціни на скраплений газ ростимуть. Водночас динаміка подорожчання сповільниться через корекції котирувань на кордоні Польщі та невеликого зміцнення гривні. Якщо нічого не зміниться, то ринок досягне локального максимуму і стабілізується до кінця тижня.

За словами аналітиків GT Group, автогаз подорожчає в опті до 20-21 тис. грн/т залежно від регіону поставки. У роздробі ціна також зросте. Дешеві запаси палива вже закінчилися. Внутрішні ж аукціони, які є орієнтиром для невеликих мереж, показали зростання цін.

Сьогодні автогаз у середньому продають по 12 грн/л. Таким чином, до наступного тижня він може подорожчати до 12,5 грн/л.

загрузка...
Еще одна новость

Власники електрокарів тепер будуть платити за зарядку батарей

05.04.2018 г. в 13:00, argumentua.com

Про початок комерційної експлуатації електрозаправок оголосили кілька мереж АЗС та найбільший вітчизняний оператор електромереж — корпорація ДТЕК, яка належить Рінату Ахметову. Днями кілька мереж автозаправних станцій оголосили про комерційну експлуатацію електрозаправок. ДТЕК анонсував свої зарядні станції вже наприкінці квітня. «OKKO Group…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Skoda рассматривает вопрос строительства еще одного завода

05.04.2018 г. в 13:00, avtomaniya.com

Чтобы идти в ногу с рекордными объемами продаж Skoda придется построить еще один завод в Европе. По словам генерального директора Бернхарда Майера, это один из долгосрочных вариантов, рассматриваемых компанией, второй — перенос производства определенных продуктов на заводы европейской сети Volkswagen Group. В настоящее время компании приходится рассматривать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть