Шведські фахівці в шоці від українських доріг

06.04.2018 г. в 09:34, ua1.com.ua

Шведські експерти з будівництва доріг проаналізували якість доріг в Україні і мають далеко невтішні висновки. Про це на прес-конференції заявив президент Міжнародного благодійного фонду «Діамант України» Дерек Поттомсон.

«Ми в Одеській області проїхали сотні кілометрів. Дороги в Україні дуже погані. Потрібно все робити заново, потрібно змінити схему будівництва. Якщо в Україні нічого не зміниться, доріг у вас не буде. Ми готові допомогти, готові побудувати в Україні дороги. Але ми не розуміємо, чому нам досі ніхто не зателефонував і навіть не попросив результатів досліджень, які ми проводили абсолютно безкоштовно. Тих коштів, які виділяються у вас, достатньо, щоб зробити дороги шведської якості», – сказав Поттомсон.

За його словами, чотири шведські компанії готові побудувати 800 км доріг в Україні, однак для цього потрібно, щоб керівництво держави проявило своє бажання.

У свою чергу експерт з будівництва доріг Коні Седерхольм зазначив, що українські дороги найжахливіші з тих, які він бачив.

«Я працюю у сфері будівництва доріг 35 років, але ніколи в житті не бачив таких жахливих доріг як в Україні. Асфальт, який лежить у вас, не відповідає нормам. Використано неякісний матеріал, він має замало клею, бетону. Неправильний і сам процес укладання асфальту. Там є чітка схема і її потрібно дотримуватись», – наголосив Седерхольм.

загрузка...
Еще одна новость

Кличко планує відкрити у Києві прокат електрокарів

06.04.2018 г. в 09:34, racurs.ua

Столична мерія оголосила інвестиційний конкурс для реалізації проекту з облаштування дорожньої інфраструктури і створення туристичної мережі прокату електрокарів У Києві планують відкрити прокат електрокарів. Про це йдеться на сайті Київміськдержадміністрації. Згідно з інформацією, зазначеною у розпорядженні КМДА, замовником реалізації проекту…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сколько водителям придется выложить за ровные дороги

06.04.2018 г. в 09:34, autonews.ua

Тема платных дорог активно обсуждалась в Украине не один год. И вот — закон принят и подписан. Но что это даст? Предположительно, Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в сфере строительства и эксплуатации автомобильных дорог» №6766 позволит улучшить состояние инфраструктуры страны. Первым, и наиболее вероятным…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть