В Україні суттєво знизять швидкісний ліміт

06.04.2018 г. в 16:00, www.autocentre.ua

Цілком можливо, що в спальних районах українських мегаполісів може зміниться режим руху – там пропонують знизити швидкість до 30 км/год. Першим населеним пунктом України, де випробують нововведення стане Київ.

Як пояснюють автори цієї ініціативи, якщо знизити швидкість до 30 км/год в спальних районах великих українських міст, то це в цілому дозволить відчутно підвищити безпеку пішоходів. Адже в таких частинах мегаполісів проживає більшість його жителів і там сконцентрована найбільша кількість навчальних закладів, дитячих і спортивних майданчиків. Відповідно саме в таких районах існує найбільший ризик несподіваного виходу на проїжджу частину пішоходів. У чималій мірі це стосується і дітей, які захопившись грою, легко можуть виявитися на дорозі й потрапити під колеса автомобіля.

У пояснювальній записці до проекту цієї постанови йдеться, що ініціатива зовсім не стосується так званих житлових і пішохідних зон, позначених відповідними дорожніми знаками 5.31 – 5.34 – в них як і раніше буде діяти швидкісне обмеження в 20 км/год.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року згідно з прийнятими змінами до правил дорожнього руху, швидкість руху в населених пунктах знизилася – з 60 до 50 км/год.

загрузка...
Еще одна новость

Как обманывают водителей на шиномонтажах: 4 самых частых сценария

06.04.2018 г. в 16:00, autonews.ua

Многие автовладельцы хотя бы раз скандалили на шиномонтаже. Будь то, явно завышенная стоимость работ или неожиданное повреждение вашего авто. Все эти ситуации одинаково неприятны. Ниже в материале autonews описаны четыре самых частых сценария обмана доверчивых автолюбителей. -- Увеличить список расходных материалов. Самый простой способ обмануть…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Світлодіодні фари експерти визнали небезпечними для водіїв

06.04.2018 г. в 16:00, mmr.net.ua

Небезпечними світлодіодні фари назвали експерти британського автоклубу Royal Automobile Club, які провели опитування. Виявилося, що більше 15% автомобілістів зізналися, що стикалися з такою проблемою, коли інші учасники руху, які рухалися в зустрічному напрямку, засліплювали їх. Занадто яскраві фари зі світлодіодною технологією встановлюють зараз…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть