У вересні українські водії почнуть отримувати “листи щастя”

06.04.2018 г. в 23:15, autotheme.info

Газета “Голос України” опублікувала закон, що дозволяє притягти до відповідальності власника транспортного засобу, якщо порушення правил дорожнього руху було зафіксоване в режимі фото- відео фіксації.

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів” було опубліковано в газеті “Голос України” 31 березня 2018 року. Згідно прикінцевих положень документу він набуває чинності через 180 днів з моменту опублікування. Отже закон має вступити в силу 27 вересня 2018 року.

Нагадаємо, що революційною нормою цього документу можна вважати автоматичне визнання вини власника транспортного засобу, якщо порушення зафіксоване в режимі фото- відео фіксації. Якщо порушення скоїв не власник, він повинен доводити свою невинність. На думку багатьох експертів цей закон суперечить одразу декільком статтям Конституції України. Його впровадження має значно збільшити навантаження на судову систему.

загрузка...
Еще одна новость

Бийте Prius — я плачу! Або як «копам» ще 100 нових машин видали

06.04.2018 г. в 23:15, autotheme.info

Патрульна поліція отримала ще 102 новенькі автомобілі Skoda. На церемонії передачі президент України Петро Порошенко вручив сертифікати на новенькі автомобілі та повідомив, що ці автомобілі були виготовлені в українському Закарпатті. «Сьогодні ми з вами присутні на посиленні поліції ще 102 новими автомобілями. Значна їх частина – це автомобілі українського…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как купить Ниссан за 50 евро и продать его за 1 тысячу

06.04.2018 г. в 23:15, www.autocentre.ua

Мало кто знает, но в Германии можно купить б/у авто за сущие копейки. Нет, не за 1000 евро – в 20 раз дешевле! Например, за этот Nissan Micra, которым владел пенсионер, изначально просили 200 евро. Однако перекуп сторговался до 50 евро. Причем автомобиль ни разу не хлам – полностью на ходу, да и выглядит свежо. Как утверждает автор видео,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть