Ціни на пальне можуть значно підвищитися

07.04.2018 г. в 22:27, 112.ua

Деякі великі компанії хочуть ввести квоти на імпорт палива, що може привести до монополізації ринку і стрибка цін на бензин. Одна з таких компаній наполягає на введенні квот вже з 1 травня. Про це повідомив експерт з ринку нафтопродуктів Сергій Куюн в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні на паливному ринку говорять зовсім не про ціни, а про те, що є дуже тривожний сигнал, зокрема найбільший гравець ринку. Група «Приват», яка володіє Кременчуцьким нафтопереробним заводом, ініціює введення обмеження на імпорт нафтопродуктів, це введення квот, мит, що, в тому числі, призведе до створення монопольної ситуації на ринку і тим самим до взагалі нерегульованого і непрогнозованого зростання цін вже з 1 травня», — сказав він.

За його словами, група «Приват» наполягає, щоб уже з 1 травня були введені квоти на поставки імпортного палива. Але як будуть розвиватися події потім, складно спрогнозувати.

Експерт пояснив, що рішення про введення таких квот повинна приймати міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі. У ній близько 15 членів, які представляють Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Кабінет міністрів, силові відомства.

Однак є можливість введення «попередніх заходів» без проведення розслідування або розгляду пропозиції. А потім рік, два або три комісія розглядатиме заяву за квотами.

загрузка...
Еще одна новость

Беспилотный ZAZ Lanos вышел на тесты

07.04.2018 г. в 22:27, avtoblog.ua

IT-компания из Запорожья проводит испытания беспилотной модификации автомобиля ЗАЗ Lanos. Известно, что беспилотник пока тестируют на полигоне, а чтобы пользоваться им на дорогах города, нужно изменить законы и обучить автомобиль правильно реагировать на отсутствие разметки, ямы и другие препятствия. Как отмечает BBC, задача разработчиков — чтобы…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні заборонять дешеві іноземні авто

07.04.2018 г. в 22:27, autotheme.info

Депутати Верховної Ради готуються блокувати дешевий імпорт на законодавчому рівні. ПРОЕКТИ нових законів перекреслять демпінговий і субсидований імпорт. Документи внесені на цьому тижні. Якщо їх приймуть, імпортери не зможуть ввозити в Україну авто за меншою ціною, ніж його номінальна вартість. На думку нардепів, це позбавить іноземців можливості…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть