У 1973 році в Україні був свій автомобіль Tesla

08.04.2018 г. в 08:02, mmr.net.ua

У вже досить далекому 1973 році в Запорізькому машинобудівному інституті створили і представили електричний «Запорожець» ЗАЗ-968 Електро.

І хоча інформації про цей електрокар досить мало, а до наших днів збереглися лише кілька знімків, історія свідчить, що електричний автомобіль ЗАЗ оснащувався 4-кіловатним електродвигуном.

Силовий агрегат дозволяв проїжджати на машині до ста кілометрів без додаткової зарядки і розганяв автомобіль до 60-ти кілометрів на годину.

Також, за чутками, електричний «Запорожець» міг набирати максимальну швидкість всього за вісім секунд. Відзначимо, що для тих часів це дуже непоганий показник, а як для ЗАЗу – тим більше.

На жаль, точно невідомо, як склалася подальша доля електричного «Запорожця».

загрузка...
Еще одна новость

"Трасса Одесса — Киев нуждается в срочном ремонте", - Владимир Омелян

08.04.2018 г. в 08:02, mayu-pravo.com

Министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян заявил, что автотрасса Одесса — Киев в настоящее время нуждается в срочном ремонте. «Причина здесь в нарушении строительства — это касается как дорожной подушки, так и дренажных систем», — сказал чиновник, передаёт «Трасса Е-95». Он напомнил также, что в последний раз дорогу капитально ремонтировали…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям влаштують справжнє пекло: Гройсман заявил про масові перевірки на дорогах

08.04.2018 г. в 08:02, transkarpatia.net

В Україні в 2018 році водіям готують нові перевірки і контроль на дорогах. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив посилити ваговий контроль на дорогах. «Контроль необхідно забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, потім транспорт навантажують і перевантажують і таким чином руйнують дороги. За різними оцінками,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть