Безвідповідальні перевізники продовжують знищувати українські дороги

08.04.2018 г. в 13:47, uainfo.org

Це вже не для кого не секрет. Українські дороги розбиті. Бо геть неправильно експлуатуються.

Сьогодні це в чергове підтвердилось. Поставили ваги у Броварському районі біля села Погреби. Мешканці постійно скаржаться, що видобувачі піску розбивають дорожнє покриття своїми фурами.

Про це навіть писала Iрина Геращенко. Спеціалісти Укртрансбезпеки, разом з патрульною поліцією, в присутності активістів ГО «Стоп корупції», зафіксували страшну картину. Кожен самосвал їхав з перенавантаженням. Кожен! 10-20 тон «зверху» для них норма!

Деякі, бачивши ваги, розверталися та поверталися на кар‘єр А знаєте, в чому найбільша печалька цієї історії? Мізерні штрафи. В середньому 1-2 тис грн.

Це навіть не смішно. Бо завтра вони знов поїдуть. І після завтра теж. Ми ж не можемо стояти там вічно. А от якби штраф був 100000 гривень за фуру. А краще – дорівнював би сумі нанесених збитків – тоді б бажання порушувати норми зникло. Ще як варіант – виводити з обороту транспортні засоби рецедівістів.

Впіймалі вдруге – червона картка. Більше на цьому самосвалі не можно перевозити пісок чи інші насипні вантажі. До побачення! Металобрухт. Інакше все це маячня! Доки будуть існуючи тАкси не допоможуть ні ваги, ні заклики Пем‘єра, ні тиск громадськості. Безвідповідальні перевізники будуть продовжувати знущатись з нас з вами.

Зашивати крихітливі штрафи у собівартість. Ми будемо ремонтувати колеса, проклинати їх у фейсбуці. А вони будуть заробляти.

Отаке життя-біль. Потрібні термінові зміни в законодавство. Інакше найбильші в історії країни видатки на дороги стануть найбільшим розчаруванням.

загрузка...
Еще одна новость

В сети показали первый армейский электромобиль. Видео

08.04.2018 г. в 13:47, www.autocentre.ua

Электрический багги Reckless UTV – разработка компании Nikola. Корпус морской пехоты США приступил к испытаниям очень необычного транспортного средства – электромобиля Reckless UTV. Рассматривается возможность принятия его на вооружение. Youtube-канал USA Military показал видео тестов Reckless UTV на бездорожье. Электрический внедорожник оснастили…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Во время съемок Top Gear сгорел дорогой спорткар

08.04.2018 г. в 13:47, avtoblog.ua

В феврале этого года команда Top Gear решила принять участие в ралли по трассе Монте-Карло на новеньком, еще не вышедшем в серию спорткаре Alpine A110. Тогда в новостях сообщали, что гонка закончилась неудачно: машина подвела на полпути. Сейчас, наконец-то, мы можем увидеть полное видео того, как проходила гонка. Первое время все было хорошо и Крис…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть