Водіям влаштують справжнє пекло: Гройсман заявил про масові перевірки на дорогах

08.04.2018 г. в 00:46, transkarpatia.net

В Україні в 2018 році водіям готують нові перевірки і контроль на дорогах.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив посилити ваговий контроль на дорогах. «Контроль необхідно забезпечити.

Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, потім транспорт навантажують і перевантажують і таким чином руйнують дороги.

За різними оцінками, близько 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм.

Ми повинні це зупинити», – заявив чиновник. Гройсман стверджує, що проблему з українськими дорогами реально вирішити за три-п’ять років шляхом таких дій:

– стабільні фінансові вливання;

– контроль якості ремонту і будівництва доріг;

– контроль експлуатації доріг.

Відзначимо, що вагові вимоги до машин почали діяти в Україні з 2016 року. Правила дозволяють штрафувати і затримувати авто з перевантаженням. Вага автомобіля з вантажем може становити 38 тонн, контейнеровозів – 44 тонни.

На спеціальних маршрутах норму збільшено на 2 тонни (до 40 і 46 тонн відповідно). При зважуванні допускається похибка в 2%. Для перевірки ваги авто з вантажем побудували стаціонарні станції. Перед такими пунктами вмонтовані сенсори, що визначають перевантаження ще в русі.

Паралельно спрацьовують відеокамери, які фіксують номер, швидкість авто, а також час і дату. Також в Україні є і 78 мобільних комплексів. За винятком відеофіксації і віддаленого зважування, спосіб їх роботи схожий зі стаціонаром. Контролем за навантаженням транспорту займається Державна служба України з безпеки на транспорті. За порушення вагових норм на порушника становить адміністративний акт і виписується штраф 1700 гривень. Але адмінштраф також можна оскаржити в суді.

загрузка...
Еще одна новость

Ціни на пальне можуть значно підвищитися

08.04.2018 г. в 00:46, 112.ua

Деякі великі компанії хочуть ввести квоти на імпорт палива, що може привести до монополізації ринку і стрибка цін на бензин. Одна з таких компаній наполягає на введенні квот вже з 1 травня. Про це повідомив експерт з ринку нафтопродуктів Сергій Куюн в ефірі телеканалу «112 Україна». «Сьогодні на паливному ринку говорять зовсім не про ціни, а про…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Беспилотный ZAZ Lanos вышел на тесты

08.04.2018 г. в 00:46, avtoblog.ua

IT-компания из Запорожья проводит испытания беспилотной модификации автомобиля ЗАЗ Lanos. Известно, что беспилотник пока тестируют на полигоне, а чтобы пользоваться им на дорогах города, нужно изменить законы и обучить автомобиль правильно реагировать на отсутствие разметки, ямы и другие препятствия. Как отмечает BBC, задача разработчиков — чтобы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть