Чи можна пити безалкогольне пиво за кермом

09.04.2018 г. в 11:42, autonews.ua

Багато хто з нас п’ють «безалкогольне пиво» ​​і сідають за кермо, не думаючи про наслідки. Чи можна пити «безалкогольне пиво» ​​перед тим як сісти за кермо і невже пиво воно безалкогольне? Давайте розберемося в цьому питанні більш докладно.

Прочитавши склад алкогольного пива та безалкогольного, ми побачимо, що склад пива практично однаковий, за винятком вмісту алкоголю. Так, алкоголь в «безалкогольному пиві» є і це факт. Вміст алкоголю в звичайному пиві знаходиться в межах 3 -5,5%, в «безалкогольному пиві» знаходиться в середньому 0,5%, хоча буває і більше. Це говорить про те, що безалкогольне пиво зовсім не безалкогольне.

У ряді деяких експериментів з’ясувалося що, якщо після вживання «безалкогольного пива» відразу дихнути в алкотестер, прилад покаже вміст алкоголю в крові більше ніж 0,00, тому що алкогольні пари ще не встигли вивітритися з порожнини рота. Але якщо почекати деякий час, ми помітимо, що алкотестер покаже 0,00 проміле. Виходить, чим більше ми вжили такого пива, тим довше потрібно почекати, щоб воно вивітрилося. Для прикладу після спустошення однієї банки потрібно почекати не менше десяти хвилин, перед тим як сісти за кермо.

Тобто можна випити, почекати і нічого не буде, але це не так. По перше не всі алкотестери однакові, один буде показувати занижені показники інший завищені, залежно від фірми виробника. По друге ви не застраховані від можливого впливу такого пива на ваш організм (втрата уважності, уповільнення реакції), що може призвести до аварії. У третьому працівники поліції, відчувши найменший запах алкоголю, можуть попросити вас вийти з машини і дихнути в трубочку або чого більше поставити автомобіль на штраф стоянку і поїхати на експертизу. Виходить потрібно зайвий раз замислитися чи варто пити безалкогольне пиво, щоб піти від однієї проблеми і прийти до іншої.

загрузка...
Еще одна новость

Украинец, создавший суперкар Himera, показал новый электромобиль

09.04.2018 г. в 11:42, avtoblog.ua

Создатель суперкара Himera Андрей Джазовский раскрыл подробности нового электромобиля стоимостью 9500 евро. Выпуск новинки планируется начать уже в этом году. Kugel укомплектован 3.3-киловаттным электромотором с крутящим моментом 130 Нм. В зависимости от емкости аккумулятора запас хода составит 180 - 220 км. Время полного заряда аккумулятора - 20…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В каком виде б/у авто попадают на литовские рынки (видео)

09.04.2018 г. в 11:42, www.autocentre.ua

Многие полагают, что б/у авто попадают на литовские площадки из других стран Европы своим ходом. Мол, точно так же, как наши соотечественники в 90-х гнали машины в Украину. Однако это не так. В данном случае все поставлено даже не на крупный, а грандиозный поток: едва ли не каждый день в Литву приезжают множество автовозов со старыми автомобилями. Выгружают…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть