Ціна на пальне може підскочити на 5 гривень

10.04.2018 г. в 18:46, mashyna.com.ua

Найбільший український виробник нафтопродуктів пропонує ввести квотування і загороджувальні мита на імпорт палива. Це може привести до зростання цін на АЗС.

Компанія “Укртатнафта” вже подала заяву до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Документом пропонується ввести жорсткі обмеження на імпорт нафтопродуктів. Такі заходи, на думку заявників, повинні забезпечити завантаження вітчизняних нафтопереробних заводів.

За оцінками експертів, введення пропонованих “Укртатнафтою” заходів призведе до дефіциту палива на роздрібному ринку та різкого зростання цін. “Будь-які квоти означають зникнення конкуренції серед постачальників, а значить – зростання цін. У пікові періоди “Укртатнафта” буде не в змозі забезпечити заявлені 30-40% ринку ДП, почне імпорт з митом, яка в поточних умовах цін додасть $ 200 / т або більше 5 грн / л у роздрібній мережі “, – заявив директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн.

На думку експертів, “Укртатнафта” в даний момент володіє негативною діловою репутацією. Пов’язано це не тільки з застарілим обладнанням нафтопереробних заводів і якістю виробленого палива. За словами президента нафтогазової асоціації України Дмитра Кулика, “Укртатнафта” є ненадійним бізнес- партнером, який може відхилятися від дотримання договірних зобов’язань.

“Всі хочуть працювати з внутрішнім виробником, оскільки завозити імпорт дорого і ризиковано. Але це більш надійно, ніж працювати з “Укртатнафтою”, – говорить Дмитро Кулик. На його думку, саме тому багато роздрібних продавців і споживачів готові переплачувати за імпортний товар, але отримувати при цьому гарантію якості і беззаперечне дотримання зобов’язань.

загрузка...
Еще одна новость

Кабмин продал Land Cruiser и шестисотый Мерседес по цене Ланоса

10.04.2018 г. в 18:46, topgir.com.ua

Кабинет Министров в 2018 году успешно продал с аукционов семь ненужных транспортных средств. Среди них есть и авто премиум-сегмента, возившие в свое время министров. Так, с молотка ушел Mercedes-Benz S600 W140 1996 года. За 600-й «кабан» отдали 247 717 гривен при том, что его пробег – 226 тыс. км. Это самый дорогой лот. За 215 306 гривен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тролейбуси луцького "Богдана" можуть їздити без електрики

10.04.2018 г. в 18:46, konkurent.in.ua

Луцький "Автоскладальний завод №1" постійно працює над збільшенням запасу автономного ходу тролейбусів власного виробництва. Про це заявили в прес-службі корпорації "Богдан". Наявність такої опції дозволяє тролейбусам продовжувати рух без під'єднання до контактної мережі. "Для забезпечення можливості руху тролейбуса без під'єднання до контактної…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть