Українців змусять платити за проїзд дорогами

10.04.2018 г. в 19:54, mashyna.com.ua

У Верховній Раді прийняли законопроект, що дозволяє створювати платні дороги.

Законопроект під номером 8125 “Про концесії” депутати прийняли в першому читанні. Це дозволить найближчим часом запустити будівництво концесійних автомагістралей. У новому документі прописана можливість здавати в експлуатацію приватним організаціям дороги, лікарні, порти та інші об’єкти.

Завдяки нововведенням держава зможе залучати інвесторів до реконструкції і будівництві нових трас, а також соціальних інститутів і підприємств. Їм буде дана можливість будувати якісні дороги, які в подальшому можна підключити до мережі платних автомагістралей.

Відзначимо, що недавно Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що незабаром почнеться будівництво перших платних доріг в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

Правительство подготовило очередное новшество для водителей

10.04.2018 г. в 19:54, autonews.ua

Обустройство островков безопасности на нерегулируемых пешеходных переходах станет обязательным. Об этом сообщил заместитель министра регионального развития, строительства и ЖКХ Украины Лев Парцхаладзе на своей странице в Facebook. В Европе большинство пешеходных переходов — наземные, а не подземные как у нас. При этом, ДТП с участием пешеходов в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ціна на пальне може підскочити на 5 гривень

10.04.2018 г. в 19:54, mashyna.com.ua

Найбільший український виробник нафтопродуктів пропонує ввести квотування і загороджувальні мита на імпорт палива. Це може привести до зростання цін на АЗС. Компанія “Укртатнафта” вже подала заяву до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Документом пропонується ввести жорсткі обмеження на імпорт…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть