Що стається з конфіскованими автомобілями?

10.04.2018 г. в 20:28, 2plus2.ua

Арештовані та конфісковані авто. Яка подальша доля машин, які забирають у їхніх власників?

Перевезення заборонених речовин, не розмитнення вантажів, контрабанда, заниження вартості автомобіля при розмитненні – це неповний перелік порушень, за які держава може забрати авто. Арештувати чи навіть конфіскувати можуть машини на будь-яких номерах. Але особливо багато так званих «євроблях». Найбільше скупчення їх у прикордонних зонах.

Після конфіскації машини виставляють на аукціон. Він відбувається тричі, зі зниженням ціни до 50%. Утім, найчастіше навіть це не допомагає нерозмитненим авто знайти нового власника. Тоді ці авто просто роздаровують.

Авто у подарунок може отримати не кожен. Головні претенденти – це державні органи, установи охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, установи виконання покарань, слідчі ізолятори та військові формування. Одначе, якщо щасливий власник дармового авто захоче його продати, то має заплатити повну вартість розмитнення.

На аукціоні кожен може купити будь-яке конфісковане авто. Проте, є маленький нюанс, зареєструвати машину, якщо вона нижче екологічного стандарту Євро5, не вийде. Можливо, саме через це тисячі авто просто гниють на стоянках.

загрузка...
Еще одна новость

Українців змусять платити за проїзд дорогами

10.04.2018 г. в 20:28, mashyna.com.ua

У Верховній Раді прийняли законопроект, що дозволяє створювати платні дороги. Законопроект під номером 8125 “Про концесії” депутати прийняли в першому читанні. Це дозволить найближчим часом запустити будівництво концесійних автомагістралей. У новому документі прописана можливість здавати в експлуатацію приватним організаціям дороги, лікарні, порти…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Правительство подготовило очередное новшество для водителей

10.04.2018 г. в 20:28, autonews.ua

Обустройство островков безопасности на нерегулируемых пешеходных переходах станет обязательным. Об этом сообщил заместитель министра регионального развития, строительства и ЖКХ Украины Лев Парцхаладзе на своей странице в Facebook. В Европе большинство пешеходных переходов — наземные, а не подземные как у нас. При этом, ДТП с участием пешеходов в…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть