Українці тисячами вбивають один одного в аваріях на дорогах

10.04.2018 г. в 21:17, mashyna.com.ua

В Україні щороку гинуть не менше 3,5 тис. людей, а травмуються близько 35 тис. осіб. Тому Координаційна рада з питань безпеки руху має напрацювати держпрограму підвищення безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Координаційної ради з питань безпеки руху, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби уряду.

“Ми створили Координаційну раду з питань безпеки руху. Її завдання — напрацювати державну програму підвищення безпеки дорожнього руху. І показники тут єдині — зменшення кількості ДТП та травмованості. Ми направляємо 47 млрд грн на дороги, вводимо нові стандарти, ми змінили державні будівельні норми. Реалізується програма „500-500-1000“ — там є і рух по колу, і острівці безпеки. Це дозволяє зменшити негативні явища. Майже 2,6 млрд направимо виключно на (питання) безпеки. Цього року українці мають відчути, що дороги стали безпечнішими”, — наголосив він.

Глава уряду навів статистику, за якою щороку в Україні на дорогах гинуть не менше 3,5 тис. людей, травмуються — близько 35 тис. При цьому зберігається тенденція, коли поліпшення якості дорожнього полотна призводить до погіршення дисципліни водіїв та перевізників — передусім, в сегменті швидкісного режиму і перевантаження транспорту.

За пропозицією Прем’єра, додаткові урядові рішення з означених питань будуть напрацьовані вже найближчими тижнями і ухвалені під час одного з найближчих засідань уряду.

загрузка...
Еще одна новость

Що стається з конфіскованими автомобілями?

10.04.2018 г. в 21:17, 2plus2.ua

Арештовані та конфісковані авто. Яка подальша доля машин, які забирають у їхніх власників? Перевезення заборонених речовин, не розмитнення вантажів, контрабанда, заниження вартості автомобіля при розмитненні – це неповний перелік порушень, за які держава може забрати авто. Арештувати чи навіть конфіскувати можуть машини на будь-яких номерах. Але особливо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українців змусять платити за проїзд дорогами

10.04.2018 г. в 21:17, mashyna.com.ua

У Верховній Раді прийняли законопроект, що дозволяє створювати платні дороги. Законопроект під номером 8125 “Про концесії” депутати прийняли в першому читанні. Це дозволить найближчим часом запустити будівництво концесійних автомагістралей. У новому документі прописана можливість здавати в експлуатацію приватним організаціям дороги, лікарні, порти…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть