Безпека дорожнього руху: що зміниться і чого чекати

11.04.2018 г. в 17:02, mashyna.com.ua

Мінімальна ширина острівця безпеки в місці пішохідного переходу повинна бути не менше 2 м, мінімальна довжина — 8 м. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«У Європі більшість переходів — наземні, при цьому наїзди на пішоходів та аварії за їх участю трапляються дуже рідко, тому що більшість пішохідних переходів облаштовані спеціальними острівцями безпеки. У новому проекті ДБН (державні будівельні норми – Ред.) щодо вулиць і доріг передбачається обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїзну частину дороги з чотирма та більше смугами руху. При можливості острівці безпеки мають облаштовуватися і на регульованих переходах», — повідомив він.

У міністерстві вважають, що це посилить безпеку пішоходів та велосипедистів під час перетину проїзної частини та мінімізує кількість можливих дорожньо-транспортних аварій.

Оновлені державні будівельні норми також передбачають встановлення тільки регульованих пішохідних переходів у разі неможливості облаштування острівця безпеки на нерегульованому переході.

Мінімальна ширина острівця безпеки в місці пішохідного переходу повинна бути не менше 2 м, мінімальна довжина — 8 м. Острівці безпеки можуть облаштовуватися на розділовій смузі або шляхом звуження смуг руху до 2,75 м і вигину осі смуги руху.

Проект ДБН В.2.3-5:20ХХ «Вулиці і дороги населених пунктів» розроблений на заміну аналогічного ДБН 2001

загрузка...
Еще одна новость

Ниссан – лучшие модели в истории марки

11.04.2018 г. в 17:02, «AvtoVod»

На сегодня компания Nissan – это один из крупнейших автопроизводителей, продукция которого пользуется спросом и на локальном, и на европейском, и на американском рынке. Некоторые разработки даже пришлись по вкусу покупателям из арабских стран. Но, как и у каждого производителя, так и у компании Ниссан есть свои удачные версии и не очень удачные. Хотя,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліція почне повально перевіряти «євробляхи»

11.04.2018 г. в 17:02, www.siogodennya.org.ua

У Верховній Раді розглянуть новий законопроект, який дасть Національній поліції повноваження для перевірки термінів перебування в Україні автомобілів на європейській реєстрації. Кількість автомобілів на єврономерах зростає в геометричній прогресії. Влада ніяк не може знайти рішення, яке б влаштувало обидві сторони. А українці все більше схиляються…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть