Українському автопрому поставили сумний діагноз

11.04.2018 г. в 21:30, autotheme.info

У 2018 році існує висока ймовірність банкрутства цілого ряду українських автомобільних підприємств, які не зможуть вижити у нинішніх економічних умовах. Про це заявляють в ході круглого столу «Автовиробництво в Україні: від розквіту до повного знищення. Термінові кроки для порятунку галузі», — передає autonews.ua.

Cитуація ускладнюється ще й тим, що влада не застосовує антикризових рішень, що унеможливлює будь-яке прогнозування оптимістичного сценарію для українського автопрому.

У той же час, українські автомобілебудівні підприємства мають потенціал і можливість гарантувати високий технологічний рівень держави, створювати робочі місця і наповнювати бюджети всіх рівнів.

На сьогоднішній день, світовий авторинок активно розвивається і вже відчуває брак потужностей. Глобальні індустріальні інвестори шукають об’єкти для інвестування. Тому, український автопром має ще шанс на виживання. Для цього Верховна Рада повинна прийняти пакет антикризових стимулів для вітчизняного автопрому. Зокрема, пропонується розробити та проголосувати окремий закон: «Про підтримку вітчизняного автомобілебудування шляхом створення автомобільного кластера». Але перед цим в Кабміні повинні розробити і затвердити концепцію розвитку автопрому та ряд інших рішень і документів.

загрузка...
Еще одна новость

На Видубичах у Києві обвалився міст

11.04.2018 г. в 21:30, fakty.ictv.ua

У Києві на станції метро Видубичі “трохи втомився” шляхопровід. На фото видно, що частина мосту обвалилася. Про це повідомляє Київ оперативний. – “Трохи втомився” шляхопровід, що на станції метро Видубичі. До речі, в цей же час по другій половині шляхопроводу продовжують їздити автомобілі, – йдеться у повідомленні.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцам будут платить компенсации за плохие дороги: Что для этого нужно

11.04.2018 г. в 21:30, укроп

В сети публикуют видео украинских дорог, которые выглядят, как после бомбардировки, а пострадавшие от ям автомобилисты заваливают суды исками о компенсации. Самым распространенным исходом «ямочных» аварий является порванная резина. При внушительных размерах выбоин можно даже «оставить» бампер, переднюю подвеску, а в редких случаях — и задний мост. Но…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть