Нардепи хочуть збільшити мито на ввіз автомобілів

11.04.2018 г. в 23:28, auto.24tv.ua

Голова комітету Верховної ради з питань промислової політики Віктор Галасюк заявив про намір переглянути ввізні мита на автомобілі та іншу готову продукцію задля захисту вітчизняних виробників.

На круглому столі «Автовиробництво в Україні: від процвітання до повного знищення», який проходить в Українському союзі промисловців та підприємців, йде дискусія щодо можливого відродження автомобільної промисловості в Україні.

«Задля підтримки української промисловості наш комітет вбачає кілька пріоритетів, — говорить Віктор Галасюк, голова комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва. — Перше з них – перегляд мит, щоб зробити їх вигідними для українських виробників. Причому не лише автомобільних, але й у інших галузях.

Нам потрібна не лише лібералізація мит, а система, за якою вигідно ввезти в Україну сировину, а вивезти готову продукцію. Зараз ситуація зворотна. Так, згідно правил Світової організації торгівлі (СОТ), умови мають бути рівними, однак рівними серед країн-конкурентів. Якщо у них є протекціоністські умови, нема контрабанди та дешеві кредити, то наші виробники зовсім у інших умовах. Наприклад, Польща при вступі в Євросоюз не лише зберегла вільні економічні зони на своїй території, але й збільшили їх кількість після вступу.

Тому в нашому комітеті на фінішній прямій — пакет законодавства з «індустріальних» парків, який зробить нашу економіку конкурентоспроможною з країнами-сусідами. Ми вже добились норми в бюджеті про розстрочку ПДВ на два роки при ввозі обладнання в Україну. На черзі – прийняття Закону про безкоштовне під’єднання до інженерних мереж, який дасть змогу прибрати корупцію в цій сфері та знімає бар’єри на вхід нових підприємств в Україну.

Окрім того, треба забезпечити доступ українських до ринків збуту. Для цього вже прийнято закон та має бути створено Експортно-кредитне агентства, створення якого уряд вже прострочив більш ніж на рік. Воно дозволить здешевити фінансування експорту з України.

Окрім того, треба прийняти законопроект, аналогічний американському «Купуй Українське – плати за українське». Ми пропонуємо 11-відсоткову цінову перевагу в державних закупівлях вітчизняних товарів. Всі ці інструменти повністю узгоджуються з СОТ та Евросоюзом. Ми переконані, що євроінтеграція – це створення робочих місць в Україні, а не навпаки».

загрузка...
Еще одна новость

Где в Киеве чаще всего угоняют машины

11.04.2018 г. в 23:28, www.44.ua

«За три месяца 2018 года в Киеве зарегистрировано 212 угонов транспортных средств. В Дарницком районе — 47 случаев, в Голосеевском — 31 случай и по 23 случая в Днепровском и Оболонском районах», — сообщили в столичной полиции. При этом меньше всего угонов зарегистрировали в Подольском районе (7), в Деснянском и Печерском районах по 12 случаев угона. Также…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы неистово скупают подержанные иномарки

11.04.2018 г. в 23:28, auto.tsn.ua

В марте 2018 года продажи импортных б/у автомобилей подросли до 7,4 тысячи. Это на 87 % больше, чем за март прошлого года. Всплеск спроса на подержанные иномарки связан с окончанием пониженного акциза на импорт легковых автомобилей, сообщает «Укравтопром». К тому же, в 2018 году под льготу попадают уже и восьмилетние автомобили, что также способствует…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть