Українці придумали новий вид заробітку на поляках

13.04.2018 г. в 11:16, mashyna.com.ua

Українці почали займатися новим видом “бізнесу” – виготовляти водійські права для громадян Польщі.

Повідомляється, що для виготовлення використовуються бланки з Криму і Донецька, перевірити законність яких практично неможливо. Такі послуги користуються у поляків великим попитом, адже там позбутися прав за неправильну їзду дуже легко. На просторах Мережі оприлюднено оголошення, в якому зазначено, що придбати водійське посвідчення можна без внесення авансу безпосередньо під час отримання документа. Українські права полякам пропонують будь-якої категорії – А, В, С – з можливістю обміну на польські права через шість місяців.

Експерти звертають увагу на те, що використовувані бланки з Криму і Донбасу повинні значитися в базі МВС як втрачені. Вартість такої послуги становить від 1000 до 3000 євро.

“Видавати нові права складніше, до того ж їх можна пробити по базі. Та й навряд чи хтось захоче чекати за 3000 євро нових прав, якщо за 1000-2000 євро можна отримати кримський варіант”, – зазначає експерт.

загрузка...
Еще одна новость

Німці готові віддавати дизельні автомобілі в Україну за низькими цінами

13.04.2018 г. в 11:16, mmr.net.ua

Після того як суд Лейпцига дозволив органам самоврядування Німеччини вводити заборону на рух дизельних авто, жителі ФРН стали масово позбуватися автомобілів, що працюють на важкому паливі. В результаті цього ціни на дизелі різко пішли вниз. У зв’язку з цим німці почали збувати дизелі в Східну Європу. Так, в 2017 році експорт цих авто зріс з 197…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самые востребованные кроссоверы на вторичном рынке

13.04.2018 г. в 11:16, autodriving.net

Кроссоверы уже плотно закрепились в рейтингах продаж как новых, так и подержанных автомобилей. Это своего рода универсальные автомобили, которые могут играть роль как семейного или городского автомобиля, так и стать верным спутником в путешествии или вылазках на бездорожье. Предлагаем семерку лидеров продаж на вторичном рынке среди кроссоверов. 1.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть