Навіщо американці кладуть гумові шланги поперек дороги

13.04.2018 г. в 13:22, mashyna.com.ua

Коли автомобіль проїжджає по трубі, повітря в ній стискається. Ці перепади тиску – простий і однозначний сигнал, який можна якось зчитувати і обробляти.

Гумові шланги – річ тимчасова. Вони встановлюються тимчасово, як правило на день. Один кінець труби герметизирован, а на іншому розташовується клапан. Повітря, що проходить через нього, створює електричний сигнал, який надходить в приймальний пристрій.

Найпростіше, що може труба – порахувати кількість авто. Заодно дорожники отримають дані про розподіл транспортного завантаження по годинах або днях тижня.

загрузка...
Еще одна новость

Volvo представила першу електричну вантажівку

13.04.2018 г. в 13:22, mashyna.com.ua

Шведські машинобудівники представили тягач Volvo FL Electric, який став першою електричною вантажівкою марки. На конвеєр вантажівка Volvo FL Electric відправиться наступного року. Тоді ж шведи почнуть продавати електричний тягач на європейських ринках. 16-тонний Volvo FL Electric отримав запас ходу в 300 кілометрів. Для силової установки тягача…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям знову ускладнять життя

13.04.2018 г. в 13:22, 24tv.ua

“Для водіїв хочуть запровадити ще одну довідку при отриманні водійського посвідчення”, “Українцям ускладнять отримання водійського посвідчення”, – повідомлення з такими заголовками з’явилися кілька днів тому у багатьох ЗМІ. Викликані вони тим, що Кабінет міністрів України повідомив про намір запровадити медико-психологічний огляд при отриманні водійських…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть