Як можна ненавмисно «вбити» двигун, замінивши оливу навесні

13.04.2018 г. в 13:49, mmr.net.ua

Здавалося б, що про проблеми сезонної зміни моторної оливи сказано вже все. Але, як показує практика, ще вистачає «умільців», які дають смертельні для двигуна поради.

Мережу переповнюють «авторитетні рекомендації» незрозумілих «експертів» про те, що домогтися підвищеної потужності від вже ненового двигуна можна без будь-яких істотних витрат – завдяки переходу на іншу оливу. При цьому автовласники, як правило, вважають що такі експерименти підуть машині лише на користь.

Найбезпечніший варіант з цієї серії – перехід на оливу з аналогічною в’язкістю, але від іншого бренду. Як правило, відбувається це за найпростішою «технологією». Стару рідину зливають, а нову заливають. І все. Після цього допитливий власник починає розповідати усім і кожному «в Інтернеті», як жваво його машина поїхала на обновці, як «заспівав» двигун тощо.

При цьому такі горе-експериментатори забувають, що близько 20% старої оливи залишилася бовтатися в двигуні. Через це термін служби нової оливи може скоротитися мало не вдвічі, автовласник продовжить радісно на ній їздити до наступної весни, а мотору від цього неабияк погіршає…

Більш зухвалі водії напередодні літнього сезону високих швидкостей підходять до справи ще радикальніше. У прагненні покращити характеристики двигуна вони навесні заливають в нього оливу 0W20 або 5W20.

Пам’ятайте, олива зі зниженою в’язкістю підходить не для усіх двигунів і тоді перестає справлятися зі своїми завданнями. Причому особливо сильно такий ефект проявляється на підвищених обертах і високих навантаженнях на двигун. В результаті людина, заливши недешеву «спортивну» оливу в двигун свого авто, отримує посилений знос останнього. Причому, за деяких умов справа може дійти і до серйозної поломки.

загрузка...
Еще одна новость

Навіщо американці кладуть гумові шланги поперек дороги

13.04.2018 г. в 13:49, mashyna.com.ua

Коли автомобіль проїжджає по трубі, повітря в ній стискається. Ці перепади тиску – простий і однозначний сигнал, який можна якось зчитувати і обробляти. Гумові шланги – річ тимчасова. Вони встановлюються тимчасово, як правило на день. Один кінець труби герметизирован, а на іншому розташовується клапан. Повітря, що проходить через нього, створює…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Volvo представила першу електричну вантажівку

13.04.2018 г. в 13:49, mashyna.com.ua

Шведські машинобудівники представили тягач Volvo FL Electric, який став першою електричною вантажівкою марки. На конвеєр вантажівка Volvo FL Electric відправиться наступного року. Тоді ж шведи почнуть продавати електричний тягач на європейських ринках. 16-тонний Volvo FL Electric отримав запас ходу в 300 кілометрів. Для силової установки тягача…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть