Взяв і заборонив: люди вимагають у Порошенка заборонити «євробляхи»

14.04.2018 г. в 08:02, mmr.net.ua

На сайті офіційного інтернет-представництва президента України з’явилась петиція що закликає до заборони використання автомобілів з іноземною реєстрацією в комерційних цілях.

Автор петиції Олег Ракочий. Документ був оприлюднений вчора, 12 квітня 2018 року. Реєстраційний номер №22/044226-еп.

Текст петиції досить стислий і більше схожий на крик душі, ніж на конструктивну пропозицію: «Заборона на використання автомобілів з іноземною реєстрацією в комерційних цілях,а саме в таксі і не тільки. Ганьба такій владі,країні яка дозволяє таке робити. Коли ми навчимось поважати самі себе?» – таке повідомлення на думку Олега повинно влипнути на президента.

Втім, для того щоб глава держави розглянув цю пропозицію, вона повинна набрати не менше 25 000 голосів за три місяці. На разі збір підписів триває. До кінця голосування залишився 91 день.

загрузка...
Еще одна новость

Кияни підтримали флешмоб і проїхались велосипедом на роботу

14.04.2018 г. в 08:02,

У столиці стане легше дихати. Принаймні, на це сподіваються учасники сьогоднішнього флешмобу. До велопокатеньок долучився і наш Карл Волкогон, а заразом і проінспектував, чи безпечно їздити на двох колесах у столиці.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как скажется на водителях новое решение Кабмина

14.04.2018 г. в 08:02, autonews.ua

Решение Кабмина отбирать первые права за нарушение ПДД приведет к росту коррупции в полиции и является дискриминацией по стражу вождения. Об этом заявил адвокат Вадим Володарский. «Права не будут отбирать навсегда, их можно будет восстановить, однако нужно будет полностью заново проходить обучение. Это неправильное решение, так как кроме коррупции…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть