Чому небезпечно мити авто саме навесні

14.04.2018 г. в 15:30, mashyna.com.ua

Чимало автовласників приурочують миття свого транспортного засобу до настання того чи іншого сезону. Це не зовсім правильно. Ми зараз розповімо чому.

Існує така категорія людей, які вважають, що повністю мити авто достатньо двічі на рік – восени та взимку. В кінці теплого сезону – щоб збити з кузова бруд та пил, а навесні – щоб позбутися від «зимової» солі та реагентів. Насправді це неправильно. Що ж, поговоримо про актуальну проблему – весняну мийку.

Ідею про очищення машини від солі частково зрозуміти можна. Прихід тепла несе за собою активізацію хімічних процесів, результатом яких стає корозія. Однак за допомогою весняної мийки ви навряд чи суттєво вплинете на ці процеси. Наприклад, днище машини на середньостатистичній автомийці ніхто не миє. Тобто, всі запаси солі і реагентів, які накопичилися там за зиму, залишаються недоторканими. Враховуючи те, що знизу в авто достатньо порожнин, закутків, пазів і щілин, то шкідливим хімікатам є де заховатись..

Якщо ж ви все-таки вирішили влаштовувати машині «весняну мийку», то ї слід підняти на підйомнику і збивати бруд скрізь й усюди.

Хоча на практиці ніхто нічим подібним не займається, обмежуючись «збивання солі» з ЛФП. В результаті типова «весняна мийка» створює у автовласника помилкову впевненість, що він нібито подбав про збереження своєї машини, і вона тепер врятована від корозії.

Особливо «квітливі» автовласники навесні вирішують підготувати авто до літнього сезону і згадують про бруд, що накопичився під капотом. Тут варто попіклуватись про те, щоб захистити усі електроприлади й проводку. Навіть найбільш обережні спроби помити підкапотний простір за допомогою стандартного устаткування або приречені на невдачу, або завдають суттєвих проблем в подальшому.

Пам’ятайте! Автомобіль потрібно мити не згідно якогось графіка, а тоді, коли він забрудниться.

загрузка...
Еще одна новость

Выигранный в лотерею автомобиль изъяли и «похоронили» на 50 лет

14.04.2018 г. в 15:30, avtolubiteli.club

Один мексиканец стал владельцем выигранной машины, но вряд ли сможет на ней поездить, так как автомобиль был «законсервирован» под землей на 50 лет. Недавно в Охинаге (мексиканский муниципалитет с большим процентом малообеспеченного населения) состоялся фестиваль. На нем прошел розыгрыш транспортного средства, но организаторы решили, что авто…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине при странных обстоятельствах засняли новейший пикап Mercedes X-Class

14.04.2018 г. в 15:30, topgir.com.ua

Пикап Mercedes-Benz X-Class только-только начал продаваться в Европе и еще недоступен в Украине. Тем не менее, новый Мерседес уже засняли в наших краях, причем в очень необычной ситуации. Mercedes X-Class в Украине засветился благодаря сводкам Управления ГСЧС в Закарпатье. Дело в том, что спасателям пришлось доставать новейший пикап Мерседес…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть