Власників нерозмитнених легківок чекають труднощі – законопроект

15.04.2018 г. в 18:55, ukr.segodnya.ua

Нині в Україні за офіційними даними налічується 425 тисяч авто з іноземною реєстрацією. Більше половини з них перебувають у країні незаконно. Активісти кажуть, що насправді таких легківок у три-чотири рази більше, повідомляє «Сьогодні».

Схоже, за власників автомашин з іноземною реєстрацією чекають труднощі, але спершу парламент дасть їм шанс розмитнити машини. Справа в тому, що у Верховній Раді вже підготували законопроект, який повинен перекрити більшу частину схем ввезення нерозмитнених авто. За основу парламентський комітет з податкової і митної політики взяв досвід сусідньої Молдови. Як відомо, ще два роки тому влада цієї країни зробила власникам «євроблях» заохочувальну пільгу – розмитнення відбувалося із 70-відсотковою знижкою, а після того поліції дали право зупиняти машини з єврономерами і перевіряти документи. За порушення термінів перебування машину евакуювали, а всі витрати оплачував власник авто.

Народні депутати поки що домовляються, на яких умовах давати «євробляхам» знижку. Штрафи «на після», або як їх назвали активісти, репресивні заходи, передбачені високі.

Як відомо, власники нерозмитнених автомашин не раз влаштовували акції протесту, вимагаючи від влади розв’язання проблем із реєстрацією.

загрузка...
Еще одна новость

Поющая дорога свела с ума местных жителей (видео)

15.04.2018 г. в 18:55, newsoboz.org

Власти провинции Фрисландия в Нидерландах были вынуждены демонтировать музыкальное покрытие автомобильной дороги, установленное в местной деревне Йелсум. Поводом для этого стали массовые протесты местных жителей, которых мелодия поющей дороги, по их словам, сводила с ума. Чиновники голландской провинции Фрисландия решили довольно оригинально…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Достигли дна. Что будет с украинским автопромом и почему все так бесперспективно

15.04.2018 г. в 18:55, auto.tsn.ua

Украинский автопром переживает глубокий кризис, констатируют представители отрасли. В качестве примера они приводят печальную статистику. По состоянию на 2017 год доля производимых авто в Украине составляет 7% рынка, против 42% в 2008 году. Отмечается, что в 2008 году машины украинского производства выпускали в шесть раз больше, чем сейчас. Так,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть