Унікальний ЗІЛ виставлений на продаж у Німеччині за 1 млн євро (Фото)

15.04.2018 г. в 19:45, mmr.net.ua

За рідкісний в наш час лімузин ЗІЛ-114 в Німеччині запросили 999 999 євро, що в перерахунку понад 32 млн гривень.

Як в Німеччині виявилася ця модель не повідомляється, і не виключено, що на ній їздили перші особи НДР, а після вона була викуплена колекціонером.

Так чи інакше зараз за ЗІЛ-114 просять дуже велику суму і це цифра вказана не спроста. Справа в тому, що свого часу таких машин було випущено 113 од., І після служби в кремлівському гаражі ЗІЛ-114 повертався назад на завод і знищувався під пресом так як конструкція лімузина для перших осіб країни була суворо засекречена. В «живих» ЗІЛ-114 залишилося всього кілька примірників.

Виставлений на продаж лімузин був зібраний вручну в 1970 році і на даний момент він проїхав лише 46 150 км. Під капотом лімузина встановлено 7-літровий 300-сильний мотор і автоматична коробка передач.

загрузка...
Еще одна новость

Власників нерозмитнених легківок чекають труднощі – законопроект

15.04.2018 г. в 19:45, ukr.segodnya.ua

Нині в Україні за офіційними даними налічується 425 тисяч авто з іноземною реєстрацією. Більше половини з них перебувають у країні незаконно. Активісти кажуть, що насправді таких легківок у три-чотири рази більше, повідомляє «Сьогодні». Схоже, за власників автомашин з іноземною реєстрацією чекають труднощі, але спершу парламент дасть їм шанс розмитнити…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поющая дорога свела с ума местных жителей (видео)

15.04.2018 г. в 19:45, newsoboz.org

Власти провинции Фрисландия в Нидерландах были вынуждены демонтировать музыкальное покрытие автомобильной дороги, установленное в местной деревне Йелсум. Поводом для этого стали массовые протесты местных жителей, которых мелодия поющей дороги, по их словам, сводила с ума. Чиновники голландской провинции Фрисландия решили довольно оригинально…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть