Набирає чинності закон для боротьби з автохамами

17.04.2018 г. в 08:02, kievtv.com.ua

В Україні набирає чинності Закон, що передбачає створення невідворотної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування.

Головними помічниками нової реформи стануть фото- та відеофіксація. Саме ними буде оперувати новостворений підрозділ інспекторів із паркування, які матимуть право притягувати до відповідальності порушників так само, як і поліцейські.

Для евакуаторів прописують 17 випадків порушень, в яких вони мають право забирати транспортні засоби. На сплату штрафів запроваджують знижки.

«Хотів би зазначити, що протягом 10 діб з моменту притягнення до відповідальності діє дисконт у вигляді 50% на сплату всієї суми штрафу. На даний час нами проводиться робота щодо створення перехоплюючих майданчиків також біля станцій метрополітену і збільшення кількості машиномісць для зручності паркування і можливості, таким чином, суттєво розвантажити центральну частину нашого міста», — розповів в.о. директора КП «Київтранспарксервіс» Олександр Німас.

Запрацюють нововведення з 27 вересня.

загрузка...
Еще одна новость

В столиці зіткнулись 4 автомобілі

17.04.2018 г. в 08:02,

Розіграли на чотирьох у нічній столиці. Тільки-но два легковики зуміли уникнути зіткнення, як їх наздогнав третій. Де взявся четвертий і чому в цій історії не останню роль зіграла чорна скринька – дивіться у сюжеті.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чем обернутся попытки власти «причесать» рынок машин на еврономерах

17.04.2018 г. в 08:02, autotheme.info

Инициативы власти по нерастаможенным автомобилям не принесут ничего хорошего. Так считает основатель Украинского института будущего Юрий Романенко. Свою позицию по этому вопросу он изложил в своем блоге на Фейсбуке. «Смотрю готовят новый закон по евробляхам. Самое главное, тут как и с законом об образовании и прочими экспериментами, не нужно быть…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть