Автозавод Васадзе віддадуть під забудову

17.04.2018 г. в 10:06, biz.censor.net.ua

На території польського автомобільного заводу Fabryka Samochodow Osobowych (FSO), який юридично належить українській корпорації «УкрАвто», планується зведення житлових і комерційних об’єктів нерухомості.

Повідомляється, що на місці складських приміщень площею 10 гектарів, інвестор FSO Global Expo планує почати будівництво багатофункціонального комплексу загальною площею 60 тис. кв. м з торговими площами і виставковим центром. Будівництво планують розпочати у другій половині 2018 року.

Комплекс стане першим проектом по відродженню територій колишнього FSO і передбачає експлуатацію решти елементів будівель складів фабрики. Також планується будівництво паркінгу на 1400 машино-місць і зведення готелю бізнес-класу на 150 номерів.

Крім того, згідно з пропозицією місцевих жителів району, неурядових організацій та міської влади, на території всієї FSO, площею в понад 100 га, можуть бути зведені житлові квартали з елементами озеленення між ними. Також передбачається створення музею автомобілів і соціально-культурний центр.

При цьому вхідні ворота FSO можуть зберегти для історії і підтвердження ідентичності місця, відзначають ЗМІ.

Раніше польське видання Rzeczpospolita повідомило, що ЗАЗ не виконує інвестиційні зобов’язання в Польщі. Йдеться про FSO, контрольний пакет якої ЗАЗ викупив у 2005 році. Ціна питання – близько $ 70,5 млн. На ЗАЗі відкинули звинувачення – кажуть, виконали всі зобов’язання.

«УкрАвто» володіє контрольним пакетом акцій ЗАЗ. У структуру «УкраАвто» входить близько 400 автосервісних підприємств по Україні, дистриб’юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів. Бенефіціаром корпорації є Таріел Васадзе, якому належить 93,9% акцій корпорації.

загрузка...
Еще одна новость

На Днепропетровщине яму на дороге "залатали" цветком (ФОТО)

17.04.2018 г. в 10:06, dnipro.depo.ua

Отчаянный жест местных жителей должно привлечь внимание к состоянию местных дорог. В Томаковке нашли оригинальный способ "латания" ям с помощью цветов. В комментариях пользователи отмечают, что растение пропадет, а такой отчаянный жест вряд ли поможет изменить качество дорог.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нічна смерть у столиці: легковик збив пішохода

17.04.2018 г. в 10:06,

Удар був такої сили, що вижити у молодого чоловіка шансів практично не було. Столичним Дарницьким мостом з правого берега прямував юнак. Дістатися лівого йому не судилося. Смерть, що втілилася в чорному Нісані, наздогнала його за лінією, що обмежує проїжджу частину.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть