Авто на єврономерах: що загрожує власникам

17.04.2018 г. в 12:18, mashyna.com.ua

В Україні посилять контроль за авто на єврономерах, про це свідчить частина оприлюдненого законопроекту.

Поки він обговорюється в комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради разом з активістами.

Законопроект буде складатися з двох частин. Перша – масштабна легалізація “евроблях”, які вже їздять по країні. Друга частина – заходи, які повинні закрити ввезення в Україну автомобілів без розмитнення.

Якщо проект приймуть, українці зможуть їздити на авто, зареєстрованому на іноземну компанію, до 10 днів. Зараз – це рік і для цього громадяни купують автомобілі в Литві, реєструють на місцеву компанію, і та оформляє для українців довіреність на користування машиною.

Якщо ж знадобитися термін більше ніж 10 днів – доведеться підтверджувати це документами. А якщо людина, яка ввезла машину в Україну, передасть авто в користування комусь іншому, або зовсім її розбере на запчастини, то йому загрожує штраф 17 000 грн.

Поліція і фіскальна служба отримають доступ до бази прикордонників. Фактично, вони отримають право зупиняти водіїв на єврономерах і перевіряти терміни перебування в Україні. Для цього створять електронну базу автомобілів, які в’їхали в Україну.

Також депутати хочуть ввести обов’язкову реєстрацію машин, які в’їжджають в країну більш ніж на 30 днів.

За перевищення термінів перебування в Україні вводяться нові штрафи. Затримка в Україні на:

1-3 дня – 850 гривень або попередження;

4-10 днів – 5100 грн.

10-20 днів – 17000 грн.

Якщо машина зареєстрована на компанію – штрафи вище. За затримку в Україні до 20 днів – штраф 17 тис. грн. Такий же штраф за втрату транспорту або його передачу.

Якщо авто перевищить терміни перебування в Україні на:

більше ніж 20 днів, штраф – 34 тис. грн;

більше ніж 30 днів, штраф – 85 тис. грн;

більше ніж 30 днів – 170 000 грн або конфіскація машини.

Штрафувати пропонують не тільки власника машини (він може бути підставним), а й водія. Якщо водій їздить на машині, яка порушила режим перебування в Україні, його оштрафують на 8500 грн. За повторне порушення – штраф 17 000 грн, позбавлення прав на рік і конфіскація автомобіля.

загрузка...
Еще одна новость

Чому небезпечно відкривати вікна в авто на високій швидкості

17.04.2018 г. в 12:18, mashyna.com.ua

З весняним потеплінням на дорогах все частіше можна бачити автомобілі з відкритими вікнами. Радіючи теплу і сонцю, багато водіїв не підозрюють, що опускати стекла під час інтенсивного руху не варто через декілька причин. Звичайно, провітрювати салон машини необхідно, але краще при цьому сильно не розганятися і не відкривати усі вікна відразу. На…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українським водіям зробили важливе попередження

17.04.2018 г. в 12:18, mashyna.com.ua

Зараз черги зафіксовані на кордоні зі Словаччиною та Польщею. У пункті пропуску «Ужгород» у черзі стоїть близько 150 автомобілів. А в пунктах «Краківець» та «Рава-Руська» по 180 автівок, «Шегині» і «Устилуг» 120 та 150 автомобілів відповідно очікують на виїзд за кордон, пише Північ-інфо. Це спричинено тим, що після закінчення свят та відвідування…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть