З яким пробігом найкраще купувати автомобіль

17.04.2018 г. в 19:01, mashyna

Покупка вживаного авто – це своєрідна лотерея. Мінімізувати фактор «пощастить – не пощастить» допомагає зіставлення віку автомобіля та його пробігу. Пробіг старої машини – головний фактор, що дозволяє оцінити її технічний стан.

Існує думка, що максимально допустимий пробіг для авто американських марок не має перевищувати 150 000-160 000 км, для «китайців» – від 70 000 до 100 000 км, для« європейців» та «корейців» – 200 000-220 000 км, а японські авто можна брати з пробігом навіть понад 250 000 км.

Насправді, подібні твердження давно застаріли, хоча й мають право на життя. Почнемо з «найсвіжіших» авто, з моменту випуску яких пройшло не більше трьох років. Машина такого віку в нормальному технічному стані має пробіг близько 50 000 км. Переважно це стосується легковиків, що експлуатувалися в мегаполісах.

Якщо їздити більше і частіше, то за три роки можна досягти показників у 70 000 і навіть 100 000 кілометрів. Відповідним виявиться і стан цієї формально «свіжої» автівки – як у 5-7-річного авто з пропискою в Києві.

Якщо авто експлуатується більше п’яти років, то тут можна говорити про пробіг близько 150 000 км. Купувати такий транспорт можна, але треба бути уважним до деталей. Попередньо ознайомтеся в Інтернеті з вартістю регламентних робіт і замін вузлів, рекомендованих виробником на даному етапі експлуатації обраної моделі, а також почитайте відгуки автовласників.

Ну, а якщо мова йде про придбання авто вік якого перевалив за 10 років, то показник пробігу відходить на другий план. Тут уже головним буде реальний технічний стан авто.

загрузка...
Еще одна новость

Скрытая опасность подержанных автомобилей, о которой даже не догадываются водители

17.04.2018 г. в 19:01, autoblog

Шведская страховая компания Folksam и некоммерческая организация Villaägarnas Riksförbund провели краш-тесты Mazda6 первого поколения и Volkswagen Golf пятого поколения, которые имели достаточно много ржавчины. Оказалось, наличие ржавчины сильно влияет на безопасность водителей и пассажиров. Ржавчина не только «поедает» кузов, но она ещё…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Большая кольцевая автодорога вокруг Киева может стать платной

17.04.2018 г. в 19:01, cfts

Строительство Большой кольцевой автодороги вокруг столицы Украины может быть профинансировано за счет средств Госбюджета или международных инвесторов. Также рассматривается вариант концессии, а это означает, что за проезд по автодороге придется платить. Это следует из информации по итогам заседания в Министерстве инфраструктуры, касавшегося вопросов…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть