Як українці бачать вирішення проблеми «євроблях»

18.04.2018 г. в 10:18, vsviti.com.ua

Ініціатива щодо зниження акцизів на імпорт авто з Європи, яка, здавалося б, повинна була піти на користь українцям, перетворилася на велику проблему для всієї країни, яку в народі стали називати “евробляхи”. Люди, що купують машини на іноземних номерах, вирішили, що для них правила не писані, і почали вести гру за своїми правилами: без сплати податків і без будь-якого дотримання встановлених законом термінів.

Поки державні мужі ламають голову над тим, як виправити ситуацію, ми вирішили дізнатися, яке рішення проблеми бачать вони.

Підсумки нашого опитування показали, що 47% респондентів вважають, що найдоцільніше встановити податок у 30% від вартості будь-якого авто з Європейського союзу.

31% опитаних переконаний, що розрулити ситуацію допоможе легалізація ввезених в Україну машин, випущених до 2010 року.

Ще 18% учасників опитування запропонували зовсім заборонити ввезення старих автомобілів з ЄС і лише 2% людей відповіли, що слід заборонити ввезення в Україну всіх транспортних засобів з Європи.

загрузка...
Еще одна новость

Іще одна «євробляха» конфіскована рішенням суду

18.04.2018 г. в 10:18, val.ua

Новозаводський райсуд міста Чернігів 16 квітня оприлюднив постанову про конфіскацію у чернігівця Валерія Г. авто на литовській реєстрації. Згідно з матеріалами справи, чоловік у листопаді 2017 року перетнув україно-білоруський кордон на “Volkswagen Passat”. Однак уважні митники помітили, що довіреність на авто видана нотаріусом повноваження якого…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні вирішили долю машин на єврономерах: що змінюють

18.04.2018 г. в 10:18, mmr.net.ua

Тільки в минулому році в Україну, за даними Фіскальної служби, ввезли більше 958 тис. машин з іноземною реєстрацією. І понад 246 тис. іномарок вже вичерпали законний час знаходження на території країни. Згідно з законом такі автомобілі без реєстрації можуть знаходиться в Україні лічені дні, але власники транспорту знайшли лазівку в законі. Автомобіль…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть