Кризи немає: українці активно скуповують елітні автомобілі

18.04.2018 г. в 19:31, mashyna.com.ua

З січня по лютий 2018 року власники елітних автомобілів в Україні сплатили до казни понад 14 мільйонів гривень транспортного податку. Це на 56,6% більше ніж очікувалось.

Як повідомили у Державній фіскальній службі, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року сума зросла на 2,4 мільйона гривень, а в процентному співвідношенні це 20%.

Зазначимо, податком обкладаються елітні автомобілі молодше 5 років, середня вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат. При цьому незважаючи на підвищення “мінімалок” багато автомобілів випали з класу “елітних”, кількість машин за які платять податок, все одно зросла. Сума сплати єдиного річного податку залишилася колишньою – 25 тисяч гривень.

Найчастіше податок сплачували власники автомобілів Mercedes, BMW, Lexus, Audi та Land Rover.

загрузка...
Еще одна новость

Найкраще авто «на бляхах»

18.04.2018 г. в 19:31, mashyna.com.ua

Skoda Fabia “на бляхах” можна зустріти на наших дорогах нечасто. Тим не менш, вона є одним з найцікавіших варіантів для експлуатації як з українською реєстрацією, так і з європейською. Випуск Skoda Fabia Mk1 стартував в 1999 році. Автомобіль, що розділяє платформу і агрегатну базу з Volkswagen Polo і SEAT Ibiza, був дешевшим від своїх найближчих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Резкое подорожание топлива: стало известно, что решили в Кабмине

18.04.2018 г. в 19:31, autonews.ua

Стало известно, каким будет решение Межведомственной комиссии по международной торговле относительно импорта горючего в Украину. Об этом сообщают активисты «Авто Евро Сила» в социальной сети Фейсбук. «Будет расследование, будет специальная пошлина, а соответственно — ожидаем дефицит и подорожание топлива», — сказано в сообщении. Со слов представителей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть