Найбезпечніший для життя автомобіль

18.04.2018 г. в 20:19, auto.24tv.ua

Шведський кросовер Volvo XC90 визнано найбезпечнішим автомобілем у Британії. Більше 50 тисяч проданих автомобілів і жодного фатального ДТП.

Thatcham Research провела дослідження у результаті якого назвала Volvo XC90 найбезпечнішим автомобілем Британії, значною мірою завдяки системі запобігання зіткненню.

Великий шведський кросовер XC90 продається у Британії з 2002 року, з того часу було продано більше 50 тисяч автомобілів, та не було зафіксовано жодного випадку смертельного ДТП. Дослідницька компанія Thatcham Research назвала систему запобігання зіткненню найвизначнішим винаходом у обшласті безпеки з часів появи паска безпеки у 1965 році.

Назва системи запобігання зіткненню пізніше трансформувалась у Autonomous Emergency Braking (АЕВ) – автономне екстренне гальмування. Автори дослідження відзначають, що для третини сучасних автомобілів ця система є стандартним оснащенням у той час як для решти пропонується у якості опції. Уряд Євросоюзу розгляне можливість зобов’язати автовиробників включати АЕВ у список базової комплектації.

Інші корисні системи, відмічені авторами дослідження:

— Адаптивний круїз контроль

— Реверсивне екстренне гальмування

— Моніторинг сліпих зон

— Утримання у смузі руху

Ще одна система, що допоможе зробити поїздки безпечнішими – Autonomous Emergency Steering, автономне екстренне керування. Система покликана тимчасово прийняти на себе управління кермом автомобіля для того, аби уникнути зіткнення. Ця система наразі знаходиться у розробці.

загрузка...
Еще одна новость

Кризи немає: українці активно скуповують елітні автомобілі

18.04.2018 г. в 20:19, mashyna.com.ua

З січня по лютий 2018 року власники елітних автомобілів в Україні сплатили до казни понад 14 мільйонів гривень транспортного податку. Це на 56,6% більше ніж очікувалось. Як повідомили у Державній фіскальній службі, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року сума зросла на 2,4 мільйона гривень, а в процентному співвідношенні це 20%. Зазначимо,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найкраще авто «на бляхах»

18.04.2018 г. в 20:19, mashyna.com.ua

Skoda Fabia “на бляхах” можна зустріти на наших дорогах нечасто. Тим не менш, вона є одним з найцікавіших варіантів для експлуатації як з українською реєстрацією, так і з європейською. Випуск Skoda Fabia Mk1 стартував в 1999 році. Автомобіль, що розділяє платформу і агрегатну базу з Volkswagen Polo і SEAT Ibiza, був дешевшим від своїх найближчих…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть