Автопром України занурився в найтяжчу кризу

19.04.2018 г. в 22:27, businessua.com

Ще в 2008 році автотранспорт виробництва України займав 42 відсотки первинного ринку, а в 2017 році цей показник знизився до 7 відсотків.

В Україні працюють лише 7 з 12 автоскладальних заводів.

У легковому сегменті були втрачені потужності з виробництва близько 135 тисяч транспортних засобів щорічно. 10 років тому національний автопром, в який було інвестовано близько 1 мільярда доларів, створював до 4% ВВП країни і забезпечував до 900 мільйонів доларів валютних надходжень за рахунок експорту. В асоціації підкреслили, що падіння виробництва — це ж не тільки скорочення кількості працюючих заводів, але і втрата робочих місць, обсягів податків, що надходять до державної скарбниці.

10 років тому в галузі було зайнято близько 37 тисяч українців, зараз в автомобільній промисловості працюють тільки 8 тисяч осіб. Все це в кінцевому підсумку призвело до величезних боргів. Наприклад, ЗАЗ на сьогоднішній день повинен банкам 24 мільйони доларів і 3 мільярди гривень, при цьому підприємство практично не працює.

загрузка...
Еще одна новость

Каким будет новый недорогой кроссовер Skoda?

19.04.2018 г. в 22:27, avtodream.org

Бюджетный кроссовер Skoda Kamiq будет представлен на следующей неделе. Модель станет ступенью ниже Karoq. Она имеет оригинальные фары, сконструированные единым блоком, а не двумя. Помимо этого кроссовер будет предлагаться с переделанным передним бампером, необычными боковыми зеркалами и декоративными фрагментами на дверях. Задние боковые…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

3400 грн за перевищення швидкості: нові штрафи за порушення ПДР

19.04.2018 г. в 22:27, acc.cv.ua

МВС закликає парламент посилити відповідальність за порушення правил дорожнього руху. Кажуть, відповідний законопроект направлений до Верховної Ради ще в листопаді минулого року. У ньому йдеться про позбавлення прав за пиятику за кермом. Також уряд вирішив суттєво збільшити штрафи. Наприклад, якщо зараз штраф за перевищення швидкості понад 50км/год…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть