Скільки реально коштує пригнати авто з Литви?

20.04.2018 г. в 20:30, autotheme.info

Автомобілі на «єврономерах» стають дедалі популярнішими серед українців. Їх кількість в нашій країні, за деякими оцінками, перевищило 2 мільйони, і щодня продовжує збільшуватися. Журналіст Юрій Хохлов вирішив провести експеримент і особисто пройти шлях, яким в Україну прибувають європейські авто.

«Дорога в Литву почалася з аеропорту «Бориспіль». Півтори години польоту – і ми опинилися у Вільнюсі, дісталися до автовокзалу, і після пересадки в комфортабельний автобус він довіз нас до містечка Маріямполе. Чому саме сюди? Тому що, сюди литовці на великих автовозах привозять автомобілі з Німеччини, сюди приїжджають і безліч перекупників з Вільнюса і Каунаса», – пише він.

Саме там машини купують і переганяють на авторинки і торгові майданчики, додаючи при цьому в середньому 500 євро до ціни авто.

«У містечку три автомобільні ринки, на двох з них постійно розвантажуються трали з Німеччини та інших країн, купити машину можна прямо з них. Ціна на ці автомобілі стартує від 500 євро», – повідомляє журналіст.

За словами Юрія, йому приглянувся «Опель Астра» з 1,4-літровим двигуном, МКПП. Авто 2008 року випуску оцінили у 2200 євро.

«Після вибору автомобіля і його перевірки ви розраховуєтесь з продавцем та їдете проходити техогляд. Оформляєте місцеву страховку і ставите машину на облік, отримуєте автомобільні номери. Автомобілі, які купуються для пересування в Україні, і не можуть на даний момент бути розмитнені, оформляються на литовські фірми. Супутні витрати на поїздку (проїзд, проживання, харчування, страховка і т.д.) склали 600-700 євро», – пише Хохлов.

загрузка...
Еще одна новость

Где украинцы могут покупать авто на 50% ниже рыночной цены

20.04.2018 г. в 20:30, autotheme.info

Ситуация с авто на еврономерах постоянно усложнялась в течении долгого времени. Началось всё с просьб об упрощении или отмене растаможки европейских авто и снижении норм Евро-3, Евро-4, Евро-5, то есть, снижение налогов на ввоз машин, украинцы пытались добиться европейских цен. Ведь завышенные пошлины и пошлины на ввоз импортных авто составляют 120-300%…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українським водіям підготували ще один тест

20.04.2018 г. в 20:30, mmr.net.ua

Запровадити медико-психологічне оцінювання при отриманні водійських прав має намір Кабінет міністрів у затвердженому плані підвищення безпеки дорожнього руху до 2020 року. Розробкою заходів займуться МВС, Мінінфраструктури та Міністерство охорони здоров’я (МОЗ), передає Новое время. Як здійснюватимуть психіатричний огляд кандидатів у водії — в уряді…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть