Українці зможуть по-новому купувати автомобілі з Європи

21.04.2018 г. в 00:02, mashyna.com.ua

Старі автомобілі українці зможуть купувати за кордоном новим способом – за допомогою блокчейн-аукціону Shelf. Про це засновник Shelf.Networlk Лаша Антадзе повідомив на конференції Blockchainua.

Його ще називають децентралізований аукціон, який являє собою мережу торгових майданчиків. Вони завдяки технології блокчейн і смарт-контрактів зможуть продавати лоти онлайн в один клік. Всі торгові майданчики в мережі пов’язані – підключаючись до блокчейн-аукціону Shelf, автомобілі торговця потрапляють в загальну базу.

Майданчик Shelf вже об’єднує продавців із Грузії, Литви та Німеччини. Українцям перший час будуть доступні тільки старі авто з Грузії. У разі перемоги в аукціоні, організатори обіцяють взяти на себе всі формальності з оформлення доставки авто в Україну. Ця система була запущена у вересні 2017 року. В Україні можливості аукціону першим запровадить Автобазар.

Сам термін Blockchain частково характеризує його завдання і призначення. Частина «Block» – це блоки, «chain» – це «ланцюжок». Виходить, що Blockchain – це ланцюжок блоків. Причому не просто ланцюжок. У ній витримується строга послідовність.

Що це за блоки і що за ланцюжок? Блоки – це дані про транзакції, угоди і контракти всередині системи, представлені в криптографічного формі. Всі блоки збудовані в ланцюжок, тобто пов’язані між собою. Для запису нового блоку, необхідно послідовне зчитування інформації про старі блоки.

Всі дані в блокчейн накопичуються і формують постійно доповнювану базу даних. З цієї бази даних неможливо нічого видалити або провести заміну/підміну блоку. І вона «безмежна» – туди може бути записано нескінченну кількість транзакцій. Це одна з головних особливостей блокчейна.

загрузка...
Еще одна новость

Сегодня готовят облаву на водителей

21.04.2018 г. в 00:02, kiev.sq.com.ua

В столице пройдет очередной рейд по борьбе с пьянством за рулем. Об этом сообщили в группе PITBULL KIEV. Активисты совместно с патрульной полицией проведут рейд против пьянства за рулем. Присоединиться к мероприятию может любой желающий. Участнику необходимо при себе иметь телефон, на котором установлен вайбер, быть на машине с напарником. Участники…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутатам не показывать: первые фото внедорожного седана Mercedes-Maybach

21.04.2018 г. в 00:02, topgir.com.ua

Слухи про кроссовер Майбах циркулировали очень давно, появлялись даже рендеры модели. Но появившиеся фото модели, если честно, шокировали даже нас. Формально это предсерийный концепт Mercedes-Maybach Ultimate Luxury, однако серийная модель 2020 года мало чем будет от него отличаться. Публичный дебют запланирован на Пекинский автосалон. Дело…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть