В Україні передумали підвищувати ціну на пальне

21.04.2018 г. в 11:52, mashyna.com.ua

Загроза підвищення цін на пальне, яка прогнозувалася через подання заяви національним виробником про недобросовісну конкуренцію, минула.

20 квітня 2018 року відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ), на якому розглядались питання захисту українського ринку від зростаючого та недобросовісного імпорту. Про це йдеться у офіційному повідомленні МКМТ.

“МКМТ розглянула заяву ПАТ “Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта” стосовно проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (бензинів моторних та важких дистилятів (дизельного пального), – йдеться у повідомленні відомства.

Як відомо, наразі виробництво моторних палив в Україні здійснюють лише два заводи із семи існуючих, а саме: нафтопереробний – Кременчуцький НПЗ та газопереробний – Шебелинський ГПЗ. Однак, наявні виробничі потужності не здатні повністю задовольнити попит споживачів у моторних паливах. Відтак, ринок моторних палив більше, ніж на 80% залежить від імпортного постачання, що надходять як з Білорусі та Росії, так і з країн ЄС Литви, Польщі.

З огляду на відсутність різкого та непередбачуваного зростання імпорту, МКМТ ухвалила рішення щодо недоцільності порушення спеціального розслідування. Водночас, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прислухалась до думки громадськості, що запровадження бар’єрів на імпорт може призвести до дестабілізації ринку моторних палив, виникнення дефіциту та стрімкого зростання цін як на паливо, так і на інші споживчі товари”.

Раніше повідомлялось, що ціни на бензин можуть зрости відразу на 5 гривень.

загрузка...
Еще одна новость

F200 Imagination: невероятный Mercedes, опередивший свое время

21.04.2018 г. в 11:52, autonews.ua

В 1996 году посетителям Парижского автосалона показали концепт Mercedes F200, который никогда не был запущен в серийное производство. Зато, он получил для того времени новейшие технологии, являющиеся сейчас волне обычными в автомобилях. Mercedes в 1991 году начал создавать т.н. исследовательские концепты серии F. Первым был концепт F100, а через…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Ивано-Франковске несколько экипажей полиции устроили погоню за пьяным священником

21.04.2018 г. в 11:52, newsone.ua

Сотрудники патрульной полиции в Ивано-Франковске устроили погоню за священником, который в нетрезвом состоянии находился за рулем автомобиля Skoda. Об этом информирует местный сайт «Галка» в пятницу, 20 апреля. По имеющим данным, вечером 19 апреля на перекрестке улиц Грушевского и Василиянок водитель автомобиля Skoda не остановился по требованию…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть