Відкриття Керченського мосту опинилося під загрозою зриву

21.04.2018 г. в 13:44, gazeta.ua

Відкриття Керченського мосту опинилося під загрозою зриву – виникли проблеми із безпекою.

«Запуск руху вантажного транспорту по Кримському мосту, запланований на осінь, можуть відкласти через зрив контракту щодо забезпечення транспортної безпеки автомобільної частини моста. Його уклали з управлінням відомчої охорони (УВО) мінтрансу. Сума контракту — 4,5 мільярда рублів. Передбачали, що до 30 квітня 2018 року виконавець спроектує та побудує інженерно-технічні системи забезпечення транспортної безпеки самого моста і під’їздів до нього.

Однак проект на 20 квітня все ще не отримав схвалення Головдержекспертизи. В результаті основні роботи досі не розпочали. Це означає, що вантажний рух по мосту буде блокований», — повідомили у «Комерсанті».

В анексованому Росією Криму окупанти заявили, що 1 травня відкриють дорогу автомобільного руху по підходу до Керченського мосту. Окупанти відзначили, що поїдуть по мосту і автоподходах легкові автомобілі та автобуси, при цьому будівельні роботи триватимуть до кінця року.

загрузка...
Еще одна новость

В МВД хотят ужесточить наказание для водителей-нарушителей

21.04.2018 г. в 13:44, 34.ua

Наказывать сильнее водителей-нарушителей требуют в Министерстве внутренних дел. Законопроект об этом Правительство приняло еще в прошлом году. Но его до сих пор не рассмотрели. Об этом заявила заместитель министра внутренних дел Татьяна Ковальчук. По ее словам, документ предлагает значительно ужесточить наказание за наиболее опасные нарушения на дорогах.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні передумали підвищувати ціну на пальне

21.04.2018 г. в 13:44, mashyna.com.ua

Загроза підвищення цін на пальне, яка прогнозувалася через подання заяви національним виробником про недобросовісну конкуренцію, минула. 20 квітня 2018 року відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ), на якому розглядались питання захисту українського ринку від зростаючого та недобросовісного імпорту. Про це йдеться у…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть