Скасування «жовтого» сигналу світлофора: експерт розповів про небезпеку

22.04.2018 г. в 13:42, mashyna.com.ua

В Європі можуть перестати визнавати українські водійські посвідчення, якщо в Україні скасують жовтий сигнал світлофора.

Ініціатива Кабінету міністрів про перехід на двофазні світлофори порушує правила Віденської конвенції, підписантом якої є Україна.

“Ця конвенція передбачає три сигнали світлофора – червоний, жовтий та зелений. Якщо ми спробуємо виявити оригінальність і скажемо, що у нас буде двосекційний, то в цьому випадку ми ризикуємо. Наші водійські посвідчення можуть не визнавати у всіх країнах, які є учасниками Віденської конвенції . А це практично всі країни, які нас оточують і, природно, вся Європа”, – зазначив правозахисник Володимир Караваєв.

Правозахисник вважає виходом із ситуації зміни у роботі трисекційних світлофорів.

“На кілька секунд одночасно у всіх напрямках включається червоне світло для всіх учасників руху. Щоб перехрестя було очищене і все зупинилися. Такий експеримент показує хороші результати, кількість аварійних ситуацій значно зменшилася”, – додав Володимир Караваєв.

загрузка...
Еще одна новость

Водіям полегшать життя, звільнивши від декількох зобов’язань

22.04.2018 г. в 13:42, mmr.net.ua

Стало відомо про цікаву законодавчу ініціативу, яку готує громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан». Ідея активістів полягає у скасуванні законодавчих вимог українським водіям-резидентам мати при собі техпаспорт на транспортний засіб, посвідчення водія та документи про страховку. Як пояснив Сергій Хаджинов, один з керівників…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Волині конфісковані автомобілі передали у зону АТО

22.04.2018 г. в 13:42, p-p.com.ua

Волинське управління юстиції передало іномарку Toyota Land Cruiser у зону АТО. Ще два конфіскованих автомобілі поїдуть на Кіровоградщину для роботи місцевих рятувальників. Потужний позашляховик, який конфіскували правоохоронці, тепер буде служити воїнам АТО. Автомобіль у колишнього власника конфіскували за перевезення контрабанди. Іномарку передали…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть