Легалізація «євроблях»: експерти розповіли всю правду про нерозмитнені автомобілі

22.04.2018 г. в 19:24, mashyna.com.ua

Молдовський варіант не вирішить проблему в цілому, вважає Ярослав Сокуров, старший юрист практики оподаткування та бізнес-ефективності Juscutum. Пільги отримає окрема група людей. Всі інші повинні дотримуватися старих правил.

“Без істотних змін митного законодавства ввезення до України “євроблях” з порушенням митних правил триватиме”, – говорить юрист.

Начебто, вирішивши одну проблему, отримуємо іншу. Ті, хто завезли свої авто і повністю оплатили податки, звісно, будуть незадоволені. Це стосуватиметься навіть тих, хто може без проблем оплатити всі платежі.

“Вони не позбавлені права вимагати справедливості. Підставою може бути, наприклад, норма Конституції України, яка передбачає зворотну дію закону в часі у випадках пом’якшення відповідальності. У нашому випадку, зменшення митних платежів, або навіть та, яка декларує рівність громадян перед законом”, – додає Сокуров.

Але ніхто компенсувати гроші з бюджету не буде, вважає юрист. Нововведення стосуватимуться саме порушників, яким дадуть шанс узаконити свої автомобілі, сплативши мито за пільговими ставками.

Андрій Чубик, виконавчий директор Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, пропонує доповнити закон №3251. Це закон про пільгові умови розмитнення б/в машин, які відповідають нормам Євро-5. Він діє до кінця 2018 року.

Ставки акцизу в законі потрібно зробити безстроковими і поширити на всі автомобілі, а не тільки на старі. А все обмеження потрібно зняти, вважає експерт. Плюс ввести екологічний податок на всі автомобілі, що ввозяться до України. Для машин стандарту Євро-6 нульова ставка, щодо Євро-5 – мінімальний збір, Євро-4 – п’ятикратний, Євро-3 – десятикратний, Євро-2 – двадцятикратний.

загрузка...
Еще одна новость

Нужно ли легализовать «евробляхи»

22.04.2018 г. в 19:24, autosvit.com.ua

Молдавский вариант не решит проблему в целом, считает Ярослав Сокуров, старший юрист Практики налогообложения и бизнес-эффективности Juscutum. Льготы получит отдельная группа людей. Все остальные должны придерживаться старых правил. «Без существенных изменений таможенного законодательства ввоз в Украину «евроблях» с нарушением таможенных правил…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Геніально!»: Українські урядовці знайшли спосіб убезпечити громадян від смертельних ДТП

22.04.2018 г. в 19:24, www.obozrevatel.com

Одним з ключових пунктів урядової програми безпеки дорожнього руху має стати посилення покарання для водіїв за не пристебнутий пасок безпеки. Про це заявив в ефірі ObozTV член команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України Віктор Загреба. За словами Загреби, програма Кабміну передбачає зниження смертності в ДТП на 30% до 2020…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть