“Закрити будь-яку можливість …”: Рада приготувала новий сюрприз і величезні штрафи для водіїв з єврономерами

23.04.2018 г. в 08:32, transkarpatia.net

У мережі опублікували частину законопроекту про репресивні заходи для автомобілістів з єврономерами. Проект поки обговорюється в комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради разом з активістами руху «АвтоЄвроСила».

Законопроект буде складатися з двох частин. Перша – масштабна легалізація «євроблях», які вже їздять по країні. Друга частина – заходи, які повинні закривати будь-яку можливість ввезення в Україну автомобілів без розмитнення. Остання частина вже готова.

Проект насамперед перекриває схеми ввезення автомобілів в обхід розмитнення. Якщо його приймуть, українці зможуть їздити на авто, зареєстрованому на іноземну компанію, до 10 днів.

Зараз – це рік і для тому громадяни купують автомобілів в Литві, реєструють на місцеву компанію, і та оформляє для українців довіреність на користування машиною.

Якщо ж знадобитися термін більше, ніж 10 днів – доведеться підтверджувати це документами. А якщо людина, яка везла машину в Україну, передасть авто в користування комусь іншому, або зовсім її розбере на запчастини, то їй загрожує штраф 17 000 грн.

Контроль за автомобілями на єврономерах посилять. Поліція і фіскальна служба отримають доступ до бази прикордонників. Фактично, вони отримають право зупиняти водіїв на єврономерах і перевіряти терміни перебування в Україні. Для цього створять електронну базу автомобілів, які в’їхали в Україну.

Також депутати хочуть ввести обов’язкову реєстрацію машин, які в’їжджають в країну більш, ніж на 30 днів.

За перевищення термінів перебування в Україні вводяться нові штрафи. Затримка в Україні на:

1-3 дня – 850 гривень або попередження;

4-10 днів – 5100 грн.

10-20 днів – 17000 грн.

Якщо машина зареєстрована на компанію – штрафи вище. За затримку в Україні від 10 до 20 днів – штраф 17 тис. грн. Такий же штраф за втрату транспорту або його передачу

Якщо авто перевищить терміни перебування в Україні на:

більше 20 днів, штраф – 34 тис. грн;

більш ніж 30 днів – 170 000 долл, або конфіскація машини.

Таким чином, законопроект Комітету митної політики Верховної Ради, який був переданий для ознайомлення активістам «АвтоЕвроСіли», перекриває практично всі методи ввезення та користування «євробляхами» в Україні.

Штрафувати пропонують не тільки власника машини (він може бути підставним), але і водія. Якщо водій їздить на машині, яка порушила режим перебування в Україні, його оштрафують на 8500 грн. За повторне порушення – штраф 17 000 грн, позбавлення прав на рік і конфіскація автомобіля.

загрузка...
Еще одна новость

Популярную в Украине модель сняли с конвейера

23.04.2018 г. в 08:32, autotheme.info

Peugeot прекратил серийное производство трехдверного хэтчбека Peugeot 208 текущего поколения, сообщает Auto Week со ссылкой на заявление французской компании. Скоро должно появиться его новое поколение. Во всех странах мира трехдверные хэтчбеки теряют свою популярность. Многие автопрозводители вообще отказываются от подобных моделей. Так, нет трехдверных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Специалисты рассказали, что больше всего раздражает водителей

23.04.2018 г. в 08:32, avtolubiteli.club

СМИ выяснили, что сильнее всего раздражает водителей. В рейтинг 10-ти таких вещей попали разные аспекты от цвета до класса транспортного средства. 1-е место занял серый цвет, в который покрашена большая часть ТС на наших дорогах. Сейчас компании предлагают огромную гамму оттенков, но часто это платная опция. На 2-м месте оказались банальные фразы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть