В Україні хочуть закрити єдиний офіс розмитнення автомобілів

23.04.2018 г. в 17:53, mashyna.com.ua

Прикриваючись популістськими гаслами, псевдоактивісти намагаються знищити “АвтоХАБ” – експрес-сервіс, де за принципом “єдиного офісу” відбувається розмитнення автомобілів. Про це сьогодні заявив начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов.

“Одеський “АвтоХАБ”, який було відкрито за участі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, здійснив справжній удар по корупції. Цей проект став справжнім проривом у сфері митного оформлення громадянами імпортних автомобілів для власного користування”, – розповів очільник митниці.

За словами Олександра Власова, торік митникам нарешті вдалося вибудувати систему, яка дає змогу автовласникам або їхнім представникам упродовж невеликого часового проміжку виїхати з Одеського порту на розмитненому автомобілі й навіть із номерами реєстрації регіону проживання. Адже до роботи “АвтоХАБУ” долучені кілька різних контролюючих органів, зокрема й сервісні центри МВС.

“На момент, коли мене призначили начальником митниці, систему було побудовано так, що за день у середньому оформлювали 10 автомобілів, а процес оформлення іноді затягувався до 40 днів. Завдяки новаціям, які вдалося запровадили, тепер у нас щоденно розмитнюється до 70 одиниць транспортних засобів. Загалом уже оформлено понад 13,5 тисячі іномарок, а митні платежі складають близько 1 млрд грн. Щойно люди побачили, що система дійсно прозора й чесна, кількість оформлень автомобілів збільшилась удесятеро”, – зазначив начальник митниці.

На думку Власова, саме завдяки “АвтоХАБу” в Одесі взагалі з’явився конкурентний ринок уживаних автомобілів, значно зросла кількість операторів цього ринку, адже умови для всіх “гравців” абсолютно рівні. Але водночас почалась боротьба за втрачені сфери впливу, яка вилилася у брудну інформаційну кампанію. Окремі “громадські діячі” намагаються дискредитувати “АвтоХАБ”. Для них це – стартовий майданчик для політичної кар’єри. Зі свого боку спонсори цих “діячів”, що підтримують їхню “громадську” роботу, переслідують власні, виключено комерційні інтереси.

“Проте позитивні відгуки 98% компаній-користувачів “АвтоХАБу” й динаміка кількості розмитнених автомобілів, а також сплачених митних платежів є свідченням ефективності та зручності сервісу, яким користується 60 компаній”, – переконаний Олександр Власов.

Керівник Одеської митниці наголосив на тому, що “АвтоХАБ” – це справді європейський підхід до надання сервісу, і що митниця забезпечила рівні умови для всіх його користувачів.

Олександр Власов запросив представників ЗМІ, які мають бажання на власні очі побачити роботу експрес-сервісу, починаючи від розвантаження контейнерів і до отримання номерів держреєстрації регіону проживання, долучитися до прес-туру, який 27 квітня проводитиме Одеська митниця ДФС у рамках заходів із нагоди 223-ї річниці її створення.

загрузка...
Еще одна новость

Наказывать водителей в Украине будут жестко и бескомпромиссно

23.04.2018 г. в 17:53, dnepr.info

В стране хотят расширить полномочия полиции и устранить возможные лазейки избегания наказания. Заместитель министра внутренних дел Татьяна Ковальчук рассказала, что в Министерстве будут настаивать на том, чтобы ужесточить наказание для водителей, которые нарушают ПДД. Законопроект об этом был направлен на рассмотрение в Правительство еще в прошлом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинский автопром работает на 2% от своих возможностей

23.04.2018 г. в 17:53, www.minprom.ua

В марте с заводов Украины вышло 773 автотранспортных средства. Об этом сообщает ассоциация «Укравтопром«. Как отмечают в ассоциации, производственные мощности национального автопрома продолжают функционировать лишь на 2% от своих возможностей, а такой объем выпуска автотранспорта в 52 раза меньше мартовского результата десятилетней давности. «Полномасштабное…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть