Депутати не хочуть, щоб українці розмитнювали старі автомобілі

23.04.2018 г. в 18:57, mashyna.com.ua

Парламентський комітет з питань податкової та митної політики розробляє законопроект про легалізацію «евроблях». Він буде складатися з декількох частин: умов легалізації та репресивних заходів, для тих, хто не легалізує. Цей варіант в парламенті називають «молдавським сценарієм».

Депутати не хочуть, щоб українці почали розмитнювати зовсім старі машини. Зараз в Україні можна ввезти машини, випущені не пізніше 2010 року. Велика частина «євроблях» – це машини віком 15-20 років. Саме вони зваблюють українців дешевизною – ціни на такі авто починаються від 1000-1500 євро.

Тому в парламенті пропонують ввести підвищувальний коефіцієнт – чим старший автомобіль, тим його розмитнення буде дорожчим. Щоб обійти вимогу Євро-5, його можуть замінити обов’язковим техоглядом. До слова, техогляд в Україні вводиться з 2020-го року – це вимога Угоди про асоціацію з ЄС.

загрузка...
Еще одна новость

Как избежать конфискации нерастаможенного автомобиля

23.04.2018 г. в 18:57, avtoblog.ua

Проблема нерастаможенных автомобилей в Украине до сих пор не решена. Некоторые обладатели таких машин до сих пор получают штрафы, но есть и те, у кого автомобили с иностранной регистрацией попросту изымают – во время неправильной парковки. Когда же водитель намеревается вернуть свое ТС, ему заявляют, что вернут машину только законному владельцу (который…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні хочуть закрити єдиний офіс розмитнення автомобілів

23.04.2018 г. в 18:57, mashyna.com.ua

Прикриваючись популістськими гаслами, псевдоактивісти намагаються знищити “АвтоХАБ” – експрес-сервіс, де за принципом “єдиного офісу” відбувається розмитнення автомобілів. Про це сьогодні заявив начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов. “Одеський “АвтоХАБ”, який було відкрито за участі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, здійснив справжній…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть