«Богдан» здивує автомобільними новинками

23.04.2018 г. в 20:36, mashyna.com.ua

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Публічне акціонерне товариство «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» спільно розвиватимуть нові технології та розроблятимуть новий транспорт. Угоду про це вони уклали 20 квітня. До Угоди також приєднався Науковий парк «Київська політехніка».

Учасники Угоди домовилися спільно реалізувати низку інноваційних проектів у галузі високих технологій, впровадженні нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукомісткої конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках. Науковці та виробничники також об’єднають зусилля для пошуку інвестицій для виконання цих завдань.

Студенти КПІ зможуть проходити виробничу практику на підприємствах «Богдан Моторс». У свою чергу, представники університету допомагатимуть корпорації організовувати науково-дослідні роботи, освоювати сучасні українські та іноземні технології, проводити їхній аудит і сертифікацію, заходи зі стандартизації, виробничу апробацію, братимуть участь у дослідженнях тощо.

загрузка...
Еще одна новость

Українців розлютив черговий “герой парковки”

23.04.2018 г. в 20:36, autotheme.info

У Святошинському районі столиці, прямо біля входу на станцію столичного метрополітену “Академмістечко” на проїжджій частині помітили нового “героя парковки“. Водій залишив двері транспортного засобу відкритими і, згідно з твердженнями очевидців, спав всередині авто разом з жінкою, повідомляється в спільноті dtp.kiev.ua в соціальній мережі Фейсбук,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Суперкар Lamborghini продают по цене VW Golf

23.04.2018 г. в 20:36, news.infocar.ua

Естественно, за такие деньги никто не продаст настоящий Ламборгини Авентадор. Речь идет о копии, причем далеко не самой лучшей. Своим рубленным дизайном этот кабриолет лишь отдаленно напоминает суперкар Lamborghini. К тому же, автомобиль является переднемоторным, ведь в его основе лежит американское купе Pontiac GTO 2004 года. Казалось бы,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть