Культовий Ford Mustang продають в Україні

24.04.2018 г. в 09:36, mashyna.com.ua

Відреставрований та тюнінгований Мустанг 1971 року випуску пропонується за 90 тисяч доларів – така вартість здається цілком виправданою.

У фільмі “Викрасти за 60 секунд” 1974 року головним героєм був не стільки актор, скільки Ford Mustang Mach 1. Автомобіль навіть потрапив у титри зовсім як актор. Оскілький оригінальний Eleanor існує у єдиному екземплярі, фанати з усього світу будують репліки і одна з них нещодавно була виставлена на продаж в Україні.

Українська репліка Eleanor побудована на базі Mustang Sportsroof 1971 року випуску – так само, як і автомобіль для фільму. Проект з реставрації і тюнінгу реалізували майстри з Харкова. На відміну від оригінального Мустанга з фільму, українська репліка оснащена 8,5-літровим V8 потужністю 600 к. с., котрий працює в парі з 4-ступінчатою механічною коробкою передач. Авто також оснащено пневматичною підвіскою. Звичайно ж, Mustang отримав кольорову схему, подібну до Eleanor.

Після завершення роботи над автомобілем, він лише пройшов обкатку, тож на його одометрі усього 300 км. Власник автомобіля оцінює його у $89 999.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине у водителей будут отбирать права

24.04.2018 г. в 09:36, drive-news.net

В последние дни в сети обсуждают новость о том, что у водителей-новичков за нарушения будут отбирать права навсегда. Но на самом деле, новая система этого не предусматривает. При серьёзных нарушениях права будут отбирать не только у новичков, но как только срок рассмотрения дела судом пройдет, их будут автоматически возвращать. «В большинстве…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ликбез от Мочанова: это должен уметь и знать каждый водитель

24.04.2018 г. в 09:36, autonews.ua

Известный автогонщик, волонтер, блогер и телеведущий Алексей Мочанов провел ликбез в соцсетях на тему действий участников дорожного движения при ДТП. Поводом напомнить о жизненно важных навыках и знаниях послужило происшествие, свидетелем которого стал сам Мочанов. В субботу ехали со съёмочной группой «Плюсов» в машине и снимали комментарий для…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть