На дорогах з’явилися «лежачі» світлофори

24.04.2018 г. в 21:25,

В Іспанії почали встановлювати «лежачі» світлофори. Подібні вже є в Голландії, Німеччині, Австралії та Південній Кореї. А потрібні вони для людей, які не випускають з рук телефони. І кількість таких щороку невпинно зростає.

Влада іспанського міста Саламанка вирішили таким чином максимально убезпечити пересування залежних від гаджетів громадян, які не розлучаються зі своїми цифровими пристроями, навіть під час пересування вулицями пішки. Поступово приходить розуміння, що боротися з цим злом цивілізації практично неможливо, отже, потрібно якось підлаштовуватися.

Підлогові світлові пристрої доповнять звичайні світлофори. Вбудоване в дорожнє покриття світлодіодне підсвічування загоряється зеленим і червоним світлом перед зебрами синхронно з головними світлофорами. Пішохід, який, переходячи дорогу, дивиться в свій телефон, краєм ока «зачепить» смужку на асфальті і не пропустить потрібного сигналу.

загрузка...
Еще одна новость

Не остаться без машины: что водителям необходимо знать о новом законе

24.04.2018 г. в 21:25, autonews.ua

Закон «О реформировании сферы паркования транспортных средств» вступит в силу 27 сентября этого года. Уже можно прочитать, кто такие «инспекторы по парковке», какие у них обязанности и права, и какое отношение они будут иметь к водителям. С вопросами о том, в каких случаях можно будет встретить пустое место вместо своего авто, и где искать автомобиль,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине будет введено четыре уровня контроля качества ремонта дорог

24.04.2018 г. в 21:25, delo.ua

С 2018 года Укравтодор внедряет систему, которая предусматривает гарантийные сроки на средний ремонт – 5 лет, на капитальный ремонт – 10 лет гарантии. Об этом заявил и.о. главы Укравтодора Славомир Новак в рамках Украинского инфраструктурного форума-2018. «Контроль качества дорожный работ – наш приоритет. Мы не можем тратить публичные средства и…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть