«Богдан-2351»: новий позашляховик української армії

24.04.2018 г. в 22:23, uprom.info

Війна на Донбасі підняла питання заміни автомобільного парка ЗСУ. Перш за все це були «командирські» УАЗ 469 – машини, яким по 30-40 років. Вже у 2015 році було оголошено конкурс на його заміну. Одним з найважливіших умов було збирання та виготовлення запчастин для перспективної машини в Україні.

Після довгих випробувань навесні 2018 року конкурс було закрито на користь позашляховика «Богдан-2351».

Фактично це локалізований (дуже в обмеженому вигляді) варіант китайського повнопривідного Great Wall Wingle 5, який у свою чергу є ліцензійним японським пікапом Isuzu Rodeo.

Головні зміни в ході «української переробки» торкнулися підвіски, збільшена геометрична прохідність, на два дюйми підвищена висота кузова.

Хоча машину позицінують як «командирську», але її можна використовувати для перевезення особового складу, транспортування невеликих вантажів на кшталт палива або боекомплекту (до 700 кг).

Зі слів журналістів, які мали змогу протестувати машину у Чернігові: «Їзда на «Богдан-2351» не викликає будь-яких незвичних відчуттів. По асфальтованій дорозі машина йде досить непогано. З пересіченою місцевістю справляється теж гідно. За відчуттями – все повністю керовано. Підвіска «з’їдає» великі купини і нерівності, а повний привід разом з непоганим кліренсом в 200 мм забезпечує хорошу прохідність».

Ціну військові та виробники не розголошують, але, наприклад, новий Great Wall Wingle 5 в Україні вартує близько 588 000 грн.

Як себе покаже позашляховик в ході масової експлуатації військовими – поки не відомо. Але вже дуже скоро відгуки будуть – фірма планує поставити десятки машин за контрактом вже у найближчі місяці.

Тактіко-технічні характеристики «Богдан-2351»

Колісна база: 3050 мм

Довжина: 5475 мм

Ширина: 1950 мм

Висота: 2490 мм

Вага: 3720 кг

Кількість місць: 5

Максимальна швидкість: 143 км/год

Вантажопідйомність: 1100 кг

загрузка...
Еще одна новость

На дорогах з’явилися «лежачі» світлофори

24.04.2018 г. в 22:23,

В Іспанії почали встановлювати «лежачі» світлофори. Подібні вже є в Голландії, Німеччині, Австралії та Південній Кореї. А потрібні вони для людей, які не випускають з рук телефони. І кількість таких щороку невпинно зростає. Влада іспанського міста Саламанка вирішили таким чином максимально убезпечити пересування залежних від гаджетів громадян,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Не остаться без машины: что водителям необходимо знать о новом законе

24.04.2018 г. в 22:23, autonews.ua

Закон «О реформировании сферы паркования транспортных средств» вступит в силу 27 сентября этого года. Уже можно прочитать, кто такие «инспекторы по парковке», какие у них обязанности и права, и какое отношение они будут иметь к водителям. С вопросами о том, в каких случаях можно будет встретить пустое место вместо своего авто, и где искать автомобиль,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть