Ринок «євроблях» перевернувся

24.04.2018 г. в 23:57, autotheme.info

Головний аргумент користувачів нерозмитнених автомобілів в Україні – бажання їздити на нормальних і доступних автомобілях, але в логічному ланцюжку таких аргументів почав відбуватися системний збій.

На спеціальних сайтах все частіше почали траплятися оголошення про продаж в Україні нерозмитнених ВАЗів, ЗАЗів і Daewoo. Та ще й за цінами, як за авто української реєстрації.

Яскравим прикладом може послужити це оголошення.

У чому сенс такого пригону – не зрозуміло. Ясно лише одне – це має принести комусь гроші. А в Україні стане на одне «корито» більше. Про європейську якість писати, в цьому випадку, немає сенсу.

загрузка...
Еще одна новость

«Богдан-2351»: новий позашляховик української армії

24.04.2018 г. в 23:57, uprom.info

Війна на Донбасі підняла питання заміни автомобільного парка ЗСУ. Перш за все це були «командирські» УАЗ 469 – машини, яким по 30-40 років. Вже у 2015 році було оголошено конкурс на його заміну. Одним з найважливіших умов було збирання та виготовлення запчастин для перспективної машини в Україні. Після довгих випробувань навесні 2018 року конкурс…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На дорогах з’явилися «лежачі» світлофори

24.04.2018 г. в 23:57,

В Іспанії почали встановлювати «лежачі» світлофори. Подібні вже є в Голландії, Німеччині, Австралії та Південній Кореї. А потрібні вони для людей, які не випускають з рук телефони. І кількість таких щороку невпинно зростає. Влада іспанського міста Саламанка вирішили таким чином максимально убезпечити пересування залежних від гаджетів громадян,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть